13.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

22. K. Eliáš , 38. T. Mátl - 28. R. Holeš , 51. T. Otava
16

Ve Velkém Beranově domácí po půli vedli, ale body se nakonec dělily.

Domácí po půli vedli

Hosté začali zostra, když po Holešové nahrávce napálil Otava tyč a odražený míč Zlesák přistrčil Skálovi, ale jeho střelu už domácí zblokovali. Domácí se mohli radovat po autovém vhazování, ale střela šla mimo. Ve 22. minutě využil Eliáš podklouznutí Černého a svoji šanci přetavil v branku - 1:0. Ve 28. minutě vyhrál Holeš po Skálově pasu souboj s Kovaříkem a trefil se přesně - 1:1. Poté na zadní tyči zakončoval Zlesák, ale míč do sítě nedostal. Ve 38. minutě dostal prostor ke střele Mátl a domácí vedli - 2:1. Potá zahrozil Eliáš, ale Ptaszek byl na místě. Na druhé straně zahrozil Černý, ale síť nerozvlnil.

Hosté po přestávce srovnali

Ze začátku druhé půli měli hosté šanci po rohovém kopu. Srovnání přinesla 51. minuta, když Otava koníčkem poslal míč do sítě - 2:2. Domácím mohl vedení vrátit Wendl, který po rohovém kopu mířil nad. Po boji ve středu pole měl šanci Skála, ale jeho ránu zblokoval domácí kapitán mimo tři tyče. Hosté měli optickou převahu, ale další branka v bojovném závěru nepadla.

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): ¨K utkání jsme přistoupili úplně jinak než v předchozích duelech a bylo to znát. Se soupeřem jsme hráli vyrovnanou partii.Dokázali jsme se dostávat do šancí, donutit soupeře k chybám a zvýšit důraz. Naše nejslabší část přišla krátce po půlce, kdy jsme bohužel také inkasovali.V závěru zápasu jsme mohli vyhrát i prohrát. Kéž bychom dokázali takovéto herní výkony zopakovat.

TJ Sokol Herálec
Lucie Peňázová: Tři týdny se opakuje stejný scénář stále dokola – my se snažíme hrát, soupeř dává góly. Navíc ztrácíme s týmy ze spodku tabulky, jsme takoví hodní strýčkové, kteří přijedou a vlastní nemohoucností a chybami pustí body. Beranov se prosadil po naší chybě, vyrovnáme, ale místo toho, abychom plně přebrali otěže zápasu, skóre otočili a kontrolovali hru, znovu inkasujeme po laxním počínání... Musíme zlepšit důraz a dohrávání situací v obou vápnech, v tom poslední kola zaostáváme. V sobotu nás čeká úplně jiný Bedřichov, než tomu bylo na začátku soutěže, pomalu začínají potvrzovat roli jednoho z favoritů soutěže. Je potřeba zabrat, abychom si nezkazili před zimou dojem z bodově vydařeného podzimu.

M. Křišťál [-] - D. Sommer [-] (60. R. Jonáš [-] ) , T. Mátl [-] , M. Kovařík [-] , J. Pýcha [-] (90. J. Sekan [-] ) , R. Kittler [-] , E. Wendl [-] , K. Eliáš [-] , R. Ganzwohl [-] (84. Š. Trnka [-] ) , D. Skála [-] , P. Kittler [-]

J. Ptaszek [-] - Z. Zlesák [-] (58. R. Kadlec [-] ) , R. Holeš [-] , T. Otava [-] , M. Kovář [-] , J. Skála [-] , P. Hamák [-] , J. Bříza [-] , O. Černý [-] , P. Veselský [-] , V. Uchytil [-]

ŽK: 11. P. Kittler , 75. D. Skála , 90. K. Eliáš - 63. M. Kovář , 74. O. Černý , 90. J. Ptaszek .
Počet diváků: 115. Rozhodčí: NOVÁK Kamil - ŠÍMA Nikolas, SÝKORA Tomáš.