Hattrick Tomáše Hobzy přinesl třebíčské FŠ další tři body.

Hosté po půli vedli

Hosté si vedení pohlídali

SK Fotbalová škola Třebíč
Jaroslav Borák (trenér): Po specifickém týdnu kdy si kluci vybrali zaslouženou dovolenou v Chorvatsku, kterou měli slíbenou za vítězství v 1.B třídě, nás čekal soupeř který držel 100% bilanci na domácí půdě. Klíče ke kontrole hry jsme si definovali a během první půle nám nefungoval jeden zásadní, a to vytváření struktury při postupném kombinovaném útoku a hraní do ní. Soupeř ohrozil naši bránu 3x a vždy po standardní situaci, kdy jsme mu nákopy ulehčovali nízkým postavením poslední řady. V druhé půli kluci skvěle zareagovali tím, že obranou linii vytáhli a soupeř z nákopů pouze odevzdával míče a zbývalo vyřešit pouze jedinou otázku a to tu, kolik branek vstřelíme. Zcela zasloužené vítězství ke kterému kluci došli svým – herně kombinačním stylem a dokázali si, že dominovat lze i v nepříznivých podmínkách všeho druhu.