8.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

Hosty držel ve hře brankář Havlík, ale na body to nestačilo.

Domácí po půli vedli

Domácí si vedení pohlídali

SK Fotbalová škola Třebíč
Tomáš Franěk (vedoucí): V domácím utkání s Nedvědicemi jsme podali velice dobrý výkon a už ve druhé minutě jsme vedli 1:0 když se z pokutového kopu nemýlil Brovchenko. Soupeře jsme do vážnější šance nepustili. Vytvořili jsme si několik 100% brankových příležitostí, ale bohužel nám nevyšlo zakončení. Druhou branku přidal po krásné akci od obrany v 66. minutě Zahrádka. Soupeři se podařilo snížit v 83. minutě.

SK Pernštejn Nedvědice
Ladislav Trdý (hráč): Foška byla rychlostí, kvalitou a hlavně přesností někde úplně jinde. Už klasicky jsme vstoupili do úvodu zápasu nekoncentrovaně a hned v 1. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu. V prvním poločase nás podržel velmi dobře chytajici gólman Havlík a díky němu rozdíl zůstal pouze jednogolovy. V druhé půli se hra trochu vyrovnala. Druhá branka domácích padla po rychlé kombinaci a my na ni dokázali odpovědět pouze jedním gólem, který vyústil z akce rychlonohého Vašíčka seniora.

T. Pospíchal [-] - M. Hobza [-] , J. Zahrádka [-] (71. L. Raitmajer [-] ) , T. Hobza [-] (77. M. Kakur [-] ) , M. Minář [-] , Y. Brovchenko [-] , Š. Němeček [-] , T. Růžička [-] , L. Hráček [-] , V. Lampíř [-] , K. Zerhau [-] (81. R. Havelka [-] )

D. Havlík [-] - M. Pachlopník [-] (82. R. Šikula [-] ) , M. Vašíček [-] , M. Vašíček [-] , P. Humpola [-] , T. Christian [-] , A. Pavelka [-] (80. L. Bracek [-] ) , J. Sytař [-] (71. J. Veselský [-] ) , J. Pachlopník [-] , V. Štefka [-] , V. Haviger [-] (46. L. Trdý [-] )

ŽK: 76. P. Humpola , 79. M. Pachlopník , 88. L. Trdý .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BESEDA Petr - BURIAN Vít, BULÍN Filip.