6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Polná porazila Dukovany

24

Koncovka mizerná, ale i přes to Polná vedla

Domácí začali aktivně a od samotného začátku svého soupeře přehrávali ,první gól padl až ve 26. min. ,přečíslení Polné vyřešil hostující Sedláček vlastním gólem 1-0. Dokonce poločasu měli dobře hrající domácí dostatek příležitostí k navýšení skóre, ale ta koncovka....

Dukovany nevyrovnaly

Druhý poločas byla Polenská převaha ještě zřetelnější. Paradoxně první velikou šanci druhého poločasu měli hosté, po chybné rozehrávce Voráčka hostující útočník přehodil Dubu a míč proskákal jen těsně kolem domácí svatyně. To byl ojedinělí a poslední záchvěv snahy Dukovan. Od tohoto momentu bylo na hřišti jenom jedno mužstvo. Střeleckou nemohoucnost Polné protrhl až v 58.min. hezkou individuální akcí Voráč 2-0. 62.min. další hezká akce po Polenské levé straně, Apfelthaler doklepává do prázdné branky 3-0. 69.min.parádním volejem do šibenice se blýskne Čaloud 4-0.Domácí ještě dost velikých šancí zahazují. Závěr pouťového utkání se dohraje v poklidu za stálé převahy Polné.

Slavoj Polná
Lukáš Adamec, trenér: "Za dnešní utkání si kluci zaslouží pochvalu. Od začátku do konce jsme měli zápas pod kontrolou, naše fyzická a herní dominance mě hodně potěšila , všichni hráči včetně střídajících kluků zápas odmakali naplno a tak to má vypadat. Jen škoda naší slabší koncovky , myslím že pro hosty je tento výsledek ještě hodně milosrdný ."

P. Duba [-] - T. Čaloud [-] (73. M. Drápela [-] ) , D. Voráč [-] , A. Apfelthaler [-] , J. Fuxa [-] (80. M. Havlíček [-] ) , V. Haala [-] (80. D. Drápela [-] ) , M. Pecina [-] (80. V. Bradáč [-] ) , J. Holub [-] , V. Voráček [-] , F. Sobotka [-] , J. Kubec [-] (73. T. Diviš [-] )