1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

Žirovnice po chybách Polné dokázala vyrovnat!

18

Polná držela dlouho vedení, ale po taktických chybách Žirovnice vyrovnala!

Spousta šancí, ale žádná neskončila gólem

V první půli po prvních 15 minutách vzájemného oťukávání se naši hráči začali dostávat do šancí, které ale končili mimo branku žirovnického gólmana. Byla to nakonec Žirovnice, která jako první měla blíže ke gólu kdy ve 30. minutě nastřelila tyč domácí branky. Velkou příležitost měl Slavoj ve 44.minutě, kdy po faulu na Krečmana kopal Jarda Kubec pokutový kop, ale trefil pouze břevno hostující branky.

Druhý poločas

Do druhé půle vstoupil Slavoj s velkým nasazením a hned v 53.minutě Tomáš Čaloud otevřel skóre na 1:0. Slavoj se stále dostával do šancí, ale bez gólového efektu. V posledních deseti minutách se Slavoj začal strachovat o výsledek a díky svým nepřesnostem a taktickým chybám v podstatě daroval Žirovnicí vyrovnání, kdy po rohu v 92. minutě propadnul balon do vápna a hostující Knotek vyrovnal na 1:1. Slavoj byl v utkání lepším týmem, ale bohužel jako celou přípravu ho trápí koncovka!

Slavoj Polná
Lukáš Adamec, trenér: ,,Výsledek utkání je pro nás hodně krutý, v převážné části utkání jsme diktovali tempo hry, bohužel finální řešení nám vázlo. V rozhodujících momentech jsme doplatili na nezkušenost, takové zápasy se musíme naučit zvládat vyhrávat. Hosté se nikam nehrnuli hráli trpělivě a nakonec si i s notnou dávkou štěstí odvážejí bod“

P. Duba [-] - F. Sobotka [-] , T. Čaloud [-] , D. Voráč [-] (89. J. Fuxa [-] ) , T. Diviš [-] , T. Krečman [-] (81. A. Apfelthaler [-] ) , V. Bradáč [-] (85. D. Drápela [-] ) , V. Haala [-] , J. Holub [-] , V. Voráček [-] , J. Kubec [-]