2:3
(0:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

06.08.2022 16:30

1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Chotěboř si veze body domů


Branky


17

Dukovany prohrávaly a bohužel se jim nepodařilo aspoň vyrovnat 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

První poločas

První venkovní zápas nás čekal u nováčka soutěže v dalekých Dukovanech. Prvních 15 minut byla hra vyrovnaná, domácí se snažili dostat křižnými balóny do nebezpečných prostorů. Většinu těchto situací se nám podařilo vyřešit. V 10.minutě jsme měli po hezkém průniku Hanouskem první vážnější akci. V 16. minutě jsme museli nuceně vystřídat Bažouta za Voborníka. Ve 20. minutě měl velkou šanci po krásné individuální akci Dvořák. Ve 28. minutě zahrával Jakeš roh a Fiedler se po krásné hlavičce trefil do sítě 0:1. Ve 35. minutě mohli domácí vyrovnat, ale Dobrovolný nebezpečnou střelu vyrazil na roh.

Druhý poločas

Do druhé poloviny zápasu jsme již věděli, co soupeř chce a bude hrát. Náš herní projev měl stoupající tendenci. V 54.minutě jsme po krásné nahrávce ze strany Hanouskem na Dvořáka zvýšili na 0:2. Domácí reklamovali ofsajd, který krajní pomezní mával, ale dle vysvětlení rozhodčího správně rozhodl a branka platila. V 60. minutě po ose Jakeš, Hanousek , Dvořák a Chlad a na konci jmenovaný zvýšil již na 0:3. V 75. minutě trefil Jakeš břevno. V 81. minutě se stala nemilá záležitost v podobě ošklivého zákroku domácího Žáčka, který zezadu sestřelil Jakeše. Tento zákrok hraničil s úmyslným ublížením na zdraví a může být rád, že se to dále zřejmě nebude řešit. Strhla se mela a rozhodčí, dle nás měl Žáčka vyloučit a následně i našeho Františka Jandu, který se jal bránit našeho hráče. V 83. minutě bohužel Dobrovolný po malé domů vzal balón do ruky a následný nepřímý kop skončil v naší síti. V. 88. minutě mohl definitivně rozhodnout Vrána, ale z malého vápna zavřel oči a bombou branku přestřelil. V samém závěru se domácí prosadili, když se Vrána zbytečně snažil skluzem zachytit křižnou nahrávku napříč vápnem a Čapoun nabídnutou volnost využil.Ohlasy k zápasuFC Chotěboř
Ondřej Palán, trenér: "Vzhledem k průběhu zápasu a poměru šancí jsme si vítězství zasloužili. Varováním pro nás je, že jsme zbytečně dopustili zdramatizování konce utkání."Sestavy


SFK Dukovany 2001
M. Pelán [-] - M. Tofl [-] , P. Sedláček [-] (73. M. Fojtášek [-] ) , J. Černý [-] , A. Dúcký [-] (84. T. Bořil [-] ) , D. Viklický [-] , O. Jacko [-] (57. R. Čapoun [-] ) , Š. Pelán [-] , J. Novák [-] , Š. Kelča [-] (46. J. Sobotka [-] ) , F. Žáček [-] (84. P. Pislcajt [-] )

FC Chotěboř
T. Dobrovolný [-] - P. Hanousek [-] (62. F. Tůma [-] ) , P. Chlad [-] , T. Jakeš [-] (84. M. Ptáček [-] ) , J. Fiedler [-] , L. Dvořák [-] , A. Bažout [-] (16. J. Voborník [-] ) , D. Vrána [-] , T. Gregor [-] (74. V. Klement [-] ) , M. Somerauer [-] , L. Dočekal [-] (62. F. Janda [-] )

Počet diváků: 151. Rozhodčí: HOLUB Radim - FRYČ Vlastimil, PAVELEC Vojtěch.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Hráč, Funkcionář, Asistent trenéra, Vedení klubu, Sponzor, Zpravodaj, Fotograf - FC Rapotice | Vysočina | Třebíč

Tip: remíza

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Maraton Pelhřimov 9 26:7 20
2 SK Huhtamaki Okříšky 9 18:3 20
3 TJ Slavoj Polná 9 20:10 20
4 TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě 9 28:9 18
5 FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 9 14:15 17
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Dvořák 12
2 Tomáš Mazač 10
3 Vojtěch Bence 8
4 Petr Sodomka 7
5 Martin Žák 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Pavel Benkl 37 58% 0
2 Tomáš Laš 33 52% 0
3 Martin Sáblík 32 50% 0
4 Jana Vencova 32 50% 0
5 Radim Bence 32 50% 0
Zobrazit celou tabulku