12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

Krásné Loučky rozhodly ve druhé půli

13

Krásné Loučky vyhrály o čtyři branky nad Zlatníky.

Bezbrankový poločas

Krásné Loučky v sobotu přivítaly mužstvo ze Zlatníků. Domácí byli favority zápasu. V prvním poločase se na ně ale hosté ze Zlatníku dobře nachytali, a zodpovědnou hrou z obrany je nepouštěli do žádneho vážnějšího zakončení. Jedinou vážnější příležitost si domácí vypracovali po spolupráci Lukáše Mitury s Ondrou, kteří poslali do úniku kanonýra Juchelku, kterého dokázal výborně vychytat brankář Ondráček. Hosté dvakrát ohrozili střelami domácího brankáře Hradila. Největší příležitost měl po centru Řehulky Dočkal, kterému ale v tom nejdůlěžitějším okamžiku mu utekl balon. Poločas tak skončil bezbrankově.

Krásné Loučky rozhodly

I ve druhém poločase chtěly Zlatníky hrát stejným způsobem. Dokonce mohly jít po dalekonosné střele Dočkala do vedení. Krásné Loučky ale pak už začaly naplňovat roli favorita. V 53. minutě vystřelil Juchelka, odražený balon poslal Mohyla na zadní tyč, kde ho sklepával do prázdné branky Daříček – 1:0. To domácí nakoplo a Michal Mitura nastřelil tyčku. V 65. minutě pak individuálně prošel do vápna Mohyla, jenž na zadní tyči našel Michala Mituru, který už měl lehkou práci poslat balon do odkryté branky a protrhl tak svou střeleckou smůlu – 2:0. Zlatníky se pak dostali ke dvoum závarům po rohových kopech, ze kterých nic nebylo. V 73. minutě Juchelka parádně nahrál do brejku Ondrovi, který parádně obstřelil brankáře Ondráčka – 3:0. Tečku za zápasem udělal za čtyři minuty po nesobecké nahrávce Juchelky Lukáš Mitura, který pohodlně dostal balon za záda brankáře Ondráčka – 4:0. Poslední šanci měl Mrukvia, který skvěle prošel přes pět hráčů, ale Ondráček ho dokázal vylapat

Krásné Loučky jedou příští týden do Budišova. Zlatníky budou hostit Hlavnici.

TJ Sokol Krásné Loučky
Miroslav Pella (vedoucí týmu): V prvním poločase jsme si neuměli poradit s dobře připravenou obranou hostí. Byli jsme nervózní, protože jsme chtěli potvrdit výsledky z posledních zápasů. Ve druhém poločase jsme to pak zlomili prvním gólem a přidali další tři.

TJ Sokol Zlatníky
Lukáš Werner (vedoucí týmu): V první půli jsme podali zodpovědný výkon. Dobře jsme bránili a skoro k ničemu soupeře nepustili. Ve výkonu jsme chtěli pokračovat i po přestávce, ale dostali jsme brzy branku, a pak druhou a to nás zlomilo. Příští týden hrajeme zápas podzimu s Hlavnicí, a musíme se na něj připravit.

M. Hradil [-] - L. Slaný [-] (61. J. Urban [-] ) , A. Ondra [-] , L. Mitura [-] , L. Dvořák [-] , L. Pella [-] , L. Mohyla [-] (73. D. Mrukvia [-] ) , M. Daříček [-] , L. Juchelka [-] (76. P. Boček [-] ) , T. Juřina [-] , M. Mitura [-]

R. Ondráček [-] - V. Dočkal [-] , T. Němčík [-] , P. Holuša [-] , V. Ležák [-] (69. M. Jaroš [-] ) , D. Bláha [-] , O. Kořínek [-] , T. Řehulka [-] (83. Š. Holuša [-] ) , T. Vincker [-] (69. J. Klimeš [-] ) , P. Pospíšil [-] , R. Chmel [-]

ŽK: 65. T. Juřina - 12. T. Řehulka .
Hráči zápasu: M. Mitura - V. Dočkal .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: LEVINGER Milan - MICHNA Petr, BEČICA Roman.