5.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Rváčov si poradil s Rosicemi

27. F. Bříza , 34. R. Cepl , 43. R. Mareš , 53. D. Pulpán - 64. S. Karela
5

V 5. kole přivítal domácí Rváčov hostující Rosice nad Labem. Rváčov nastoupil po předešlé remíze s Rozhovicemi (2:2), Rosice po těsné výhře nad Chvojencem (3:2). Z tohoto utkání vzešel vítěz pouze jeden a tím se stal Rváčov.

Domácí zahnali Rosice

První půli zápasu domácí ovládli. Rváčov nepustil Rosice k šancím. Zato Rváčov si vytvářel šance a tři skončily gólem. Ve 27. minutě po centru Davida Půlpána dopravil míč do sítě Filip Bříza. Pár minut poté, ve 34. minutě,  přidal další gól Radek Cepl po nahrávnce Dejana Galamiče. 2:0. Třetí gól padl v posledních minutách prvního poločasu a to ve 43. minutě, kdy se po individuální akci prosadil Roman Mareš. 3:0. Za tohoto stavu se po hvizdu rozhodčího taky odcházelo do šaten.

Neproměněné šance

V 53. minutě ještě přidal jeden gól po individuální akci David Půlpán. Na to v 64. minutě dal symbolický gól hostující Stanislav Karela. Domácí si vytvořili ještě tři velké šance, ale neproměnili je. Zápas tak skončil 4:1 a tři body zůstávají doma.

Počet ŽK – 2:3 + 1 ČK

V příštím zápase čeká Rváčov venkovní zápas s Cholticemi, Rosice přivítají Slatiňany.