7.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

--

Kunčice doma přejely Miletín. Novák dal pět branek

19. D. Novák , 23. D. Novák (p.) , 53. J. Novák , 55. D. Novák , 70. T. Česák , 71. D. Novák , 80. D. Novák - 43. J. Hátle , 87. M. Bělina
15

Domácí Kunčice na svém hřišti jasně přehrály nováčka soutěže z Miletína. Brankovou smršť svěřenci trenéra Nuna rozjeli ve druhém poločase, ve kterém vsítili hned pět gólů.

Těsné vedení Kunčic

První poločas utkání Kunčice - Miletín nenaznačoval, že by mělo utkání skončit vyšším rozdílem. Kunčice sice byly lepším týmem, ovšem poločas skončil 2:1. Dvakrát se trefil domácí útočník D. Novák a před pauzou snížil miletínský Hátle.

Střelecká exploze Nováka

Ve druhém poločase s chutí hrající Kunčice nasázely do sítě Miletína pět branek, přičemž další tři měl na svědomí David Novák. Hosté si nakonec odvezli potupný debakl 7:2.

SK Bystřian Kunčice
Z. Šulc, vedoucí mužstva: "Dnes odcházeli naši příznivci spokojeni, viděli spoustu šancí a sedm branek v síti soupeře. Střelecky se konečně probudil David Novák, který nasázel Miletínu pět branek."

SK Miletín
Antonín Kraus, vedoucí mužstva: "V utkání jsme udělali velké množství hrubých chyb, za které nás domácí nekompromisně potrestali. Nezbývá, než na tento zápas rychle zapomenout a připravit se na dalšího soupeře."

M. Gall [-] - M. Šulc [-] (46. P. Koza [-] ) , T. Zákravský [-] , M. Gazdík [-] , M. Slivka [-] , J. Novák [-] (71. P. Fišer [-] ) , D. Novák [-] , M. Včelák [-] , T. Česák [-] , J. Kváš [-] , P. Hantsch [-]