12.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Červený Kostelec doma podlehl Týništi

72. D. Diblík (vl.) - 11. A. Novotný , 89. A. Novotný
14

Týniště nad Orlicí si odvezlo všechny body z Červeného Kostelce díky brance v závěru utkání.

Novotný poslal Týniště do vedení

Na první branku utkání se čekalo do 11. minuty, kdy se dokázal prosadit nejlepší střelec hostů Adam Novotný, který překonal domácího brankáře Středu a otevřel skóre zápasu. 0:1.

Do konce první poločasu další branka nepadla, a tak šli do šaten veseleji hráči Týniště.

Novotný druhou trefou v závěru rozhodl

Ve druhém poločase se snažili domácí hráči srovnat nepříznivý stav a to se jim opravdu podařilo. V 72. minutě totiž dostal míč za záda svého brankáře nešťastně hostující David Diblík a bylo to 1:1.

Oba celky se pak snažily strhnout výhru na svoji stranu, ale marně. Když už to vypadalo, že zápas dospěje až do pokutových kopů, tak v 89. minutě udeřil podruhé hostující kanonýr Adam Novotný a rozhodl tak o výhře Týniště. 1:2. Tento ofenzivní hráč má na kontě už jedenáct branek a je celkově druhým nejlepším střelcem krajského přeboru společně s rychnovským Jiřím Počtýnským.

TJ Červený Kostelec
Petr Garček (trenér): "Utkání se nám hodnotí těžko, podruhé v řadě jsme přišli o body v posledních minutách utkání. Soupeř pracoval zodpovědně celých 90 minut, my nikoliv. Za chyby jsme byli nelítostně potrestáni, a tak nezbývá, než pogratulovat do Týniště."

SK Týniště nad Orlicí
Pavel Krupka (trenér): "Dnes jsme odehráli velmi těžké utkání. V prvním poločase jsme byli o něco lepší a ujali se vedení, ve druhém už se nám na těžkém terénu nedařilo kombinovat a domácí zaslouženě srovnali. Když už to vypadalo že dojde na penaltový rozstřel tak se minutu před koncem krásně trefil Novotný a rozhodl o našem šťastném vítězství."

P. Středa [-] - D. Petrů [-] , J. Škoda [-] , D. Vencl [-] (81. D. Veseleňák [-] ) , L. Hlava [-] , Z. Mudroch [-] (73. J. Čejchan [-] ) , D. Hlava [-] , M. Srkal [-] , D. Hála [-] (81. J. Malina [-] ) , P. Bárta [-] , D. Vejman [-]

J. Ruml [-] - J. Šreibr [-] , T. Repák [-] , M. Kadavý [-] , R. Kollár [-] , M. Šotola [-] (92. O. Malý [-] ) , J. Forejtek [-] , A. Novotný [-] , T. Kos [-] (88. V. Nedomanský [-] ) , D. Nejman [-] , D. Diblík [-]

ŽK: 48. J. Škoda , 65. D. Hála - 41. D. Nejman , 61. J. Forejtek .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: ŽÁK Pavel - BERÁNEK David, NÝVLT Roman.