6.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Další nadílka Ostrova

10

Do Ostrova k zápasu zavítala Toužim, která chtěla po výborném zápase v Poříčí domácím minimálně zatopit, ale ostrovští jsou tuto sezónu zkrátka na vítězné vlně.

Noční můra Toužimi

Hned od úvodu zápasu bylo jasně vidět, kdo jej bude mít ve své režii.

Už v 5. minutě se za domácí trefil Novotný, a poslal tak domácí do vedení.

V 10. a 14. minutě se dvěma přesnými zásahy prezentoval Zedníček a bylo vidět, že hosté se zlomili.

Ve 20. minutě přidal další branku znovu Novotný a hned o minutu později zkompletoval hattrick Zedníček. Ve 22. minutě to tedy bylo 5:0.

To ale od Ostrova nebylo vše. Do poločasu se totiž stihl prosadit ještě třikrát Novotný a jednou Bursík.

Do poločasové přestávky se tedy odcházelo za ostudného stavu pro Toužim - 9:0.

Čestné branky

Do druhého poločasu nastoupil hosté aktivněji a v 53. minutě se dočkali alespoň tzv. čestné branky.

Po pěkné individuální akci se ke střele dostal Hudec a zamířil přesně.

V 62. minutě z pokutového kopu snížil Hotěk a stav utkání se měnil na konečných 9:2.

Ostrov si tak připsal další vysokou výhru a aktuálně jasně dominují krajskému přeboru bez ztráty bodu se skóre 42:6.