4.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

9

Neskutečná demolice. Jinak to snad ani nazvat nemůžeme. Ostrov si pohrál s Poříčím jako kočka s myší a doslova jej rozstřílel.

Sedm do poločasu

Domácí do zápasu doslova vletěli a okamžitě začali obstřelovat branku hostů.

Hned v 5. minutě se prosadil nejlepší střelec soutěže Kostka. Ve 12. minutě už slavil Kostka druhý gól, a začínalo to vypadat na jasnou záležitost.

Minutu poté se prosadil domácí Hackl.

Do konce poločasu se ještě dvakrát prosadil Dušek a jednou kapitán Machek.

Do šaten se odcházelo za smutného stavu pro hosty 7:0.

Domácí nepolevili

Jak skončil první poločas, tak začal druhý.

Během patnácti minut druhého poločasu se podařilo domácímu Zedníčkovi nastřílet hattrick a zaokrouhlit na krásných 10:0.

Hosté hráli odevzdaně a bylo jasné, že už si přejí pouze konec.

V 61. minutě zkompletoval hattrick i Dušek

Do konce zápasu se dvěma zásahy blýskl také Mestl a hosté si tak odvezli potupnou porážku 13:0. Domácí tak vylepšili svůj výsledek z prvního kola, kdy rozstříleli Nejdek 0:12.