3.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Klopýtnutí úřadujícího mistra skončilo dělbou bodů

12

Zápas o dvou zcela rozdílných poločasech. I takto by se dalo nazvat střetnutí Citic s Vintířovem. Zápas byl velmi vyrovnaný a rozhodovaly chyby na obou stranách.

První dějství patřilo Citicím

Do první půle vstoupili lépe domácí, kteří se více drželi na balónu, ale bohužel se potýkali se špatnou koncovkou.

První změna stavu přišla ve 20. minutě, kdy se podařilo dostat balón za gólmanova záda citickému Drabíkovi a domácí se ujali vedení.

To však nevydrželo dlouho, jelikož o jedenáct minut později se prosadil hostující Havel, a srovnal tak na 1:1.

Domácí se ale dále tlačili kupředu a ve 36. minutě se jim povedlo opět udeřit. Tentokrát v tom měl prsty Kessl, který procedil míč do sítě.

Za stavu 2:1 se odcházelo do kabin.

Vintířovský tlak

V druhém poločase byl k vidění úplně jiný Vintířov. Hosté hráli s větším klidem, kontrolovali hru a doslova bušil do soupeřovy obrany.

v 57. minutě tento tlak přinesl ovoce, a to když se po citické standardní situaci dostali vintířovští do brejku, na jehož konci byl Švandrlík a bylo srovnáno na 2:2.

Zbytek zápasu se spíše bojovalo, ale žádná branka už nepadla, a tak se oba týmy musely spokojit s jedním bodem.

Sokol Citice
Jiří Procházka, trenér: "Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme dominovali, vytvořili si spoustu šancí a zaslouženě vedli. Ve druhé nám ale nefungoval střed zálohy a soupeř nás přehrával. Myslím, že pro obě mužstva je to zasloužená remíza a pro diváky jistě atraktivní podívaná. A o tom to je."

D. Rajtšlegr [-] - P. Šimek [-] , V. Marek [-] , M. Dědič [-] , J. Krajňák [-] , M. Kessl [-] (76. R. Stöckner [-] ) , D. Drabík [-] , J. Kopřiva [-] (62. T. Tamajka [-] ) , M. Stockner [-] , J. Bufka [-] , P. Širochman [-]