3.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

--

11

Zápas, který mnozí považují za zápas celého podzimu splnil svá očekávání. Na zápas dorazilo 420 diváků a bylo na co koukat.

Studená sprcha pro Dvory

Hned na začátku utkání bylo jasné, že si oba celky nedají nic zadarmo a uvidíme tvrdý zápas.

První branky se diváci dočkali ve 26. minutě, kdy se po rozehraném rohovém kopu trefil výstavní ranou halfvolejem z 25ti metrů ostrovský Kostka.

O devět minut později se hosté radovali znovu, a to když se po přihrávce výborně hrajícího Kostky dostal ke střele Novotný a bylo to 0:2.

Za stavu 0:2 se odcházelo do kabin.

Bleskový vstup

Do druhé půle domácí vletěli a po dvou minutách hry se dočkali snížení.

V šanci se ocitl Nerad, který se nerozpakoval a uklidil míč za gólmanova záda.

Zbytek utkání Dvory bušily do obrany Ostrova, ale ovoce to neneslo. Na obou stranách bylo k vidění hodně faulů a rozhodčí se nebránil rozdávání karet. Celkem jich rozdal 9.

V 81. minutě viděl červený kartónek ostrovský Stan a oslabil tak na závěrečné minuty svůj celek.

Karlovarští se však vyrovnání nedočkali a poprvé v letošní sezóně pocítili pachuť porážky. Naopak Ostrov se vyhoupl na první místo tabulky s celkovým skóre 17:2.