1.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

--

11

Dvory, které do letošní sezóny jdou určitě s ambicemi na postup si hned v prvním kole došly pro klidnou výhru a porazily loňského mistra s naprostým přehledem.

Tříbranková první polovina

Úvod utkání patřil hráčům Karlových Varů, kteří byli více na balónu, vytvářeli si nebezpečné šance a to vyústilo ve 13. minutě v branku, o kterou se postaral Kočí.

Hned o tři minuty později udeřili domácí znovu, když přešně zamířil Němec

Minutu před koncem prvního poločasu přidal tzv. branku do šatny Pavel Maňák, který upravil skóre na poločasových 3:0.

Hostům nepomohla ani lapená penalta, kterou fantasticky zneškodnil Střímelský. Do šaten tak odcházeli spokojenější domácí.

Kontrolování výsledku

Do druhého poločasu domácí vstoupili klidněji a spíše kontrolovali hru. Nicméně v 58. minutě zvýšil na 4:0 opět Kočí a domácí byli úplně v klidu.

Vintířov se sice snažil dále tlačit, ale k vážnějším šancím to nevedlo, a domácí si tak bez potíží dokráčeli k vítězství.

Loňský mistr tedy odjížděl s prázdnou, což se mu minulou sezónu stalo pouze dvakrát. Pro domácí to byl výborný vstup do soutěže a příští týden vyrazí na hřiště Nejdku.

TJ Karlovy Vary-Dvory
T. Novák [-] - M. Dušek [-] , D. Hašek [-] , P. Maňák [-] , J. Došek [-] , J. Tolar [-] , L. Kočí [-] , F. Němec [-] (80. M. Staško [-] ) , J. Šimků [-] (72. D. Hašek [-] ) , J. Nerad [-] (62. O. Shorný [-] ) , J. Pachta [-] (72. V. Panuška [-] )

TJ Baník Vintířov
J. Střimelský [-] - T. Váša [-] , Z. Šimek [-] (84. M. Procházka [-] ) , M. Havel [-] , J. Švandrlík [-] , O. Galajda [-] , J. Plesník [-] , R. Prokop [-] , J. Marek [-] , L. Tamajka [-] (78. J. Křepela [-] ) , D. Juhár [-]

ŽK: 88. T. Novák , 88. M. Dušek - 20. J. Švandrlík , 21. J. Marek , 59. O. Galajda . ČK: 88. J. Švandrlík .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: Procházka Jaroslav - COUFAL Jaroslav, TICHOTA Martin.