12.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

Šebkovice vezou bod z Herálce

16

První poločas plný zvratů nakonec udal směr zápasu.

Po půli nerozhodně

Domácí byli od samého úvodu lepším celkem a tvořili si i šance. Skálova střela byla obranou hostů tečována nad bránu. Ve 14. minutě našel Bříza Boháče, který se neunáhlil a vyzval ke skórování Uchytila - 1:0. Hosté za deset minut vyrovnali po ojedinělé šanci, když po rohovém kopu napálil odražený míč Němec a ten se zastavil až v síti - 1:1. Vstřelená branka hosty probrala. Ve 29. minutě chyboval v rozehrávce domácí Černý a po práci Říhy s Bílkem se z branky radoval Pánek - 1:2. Ve 34. minutě domácí po rohovém kopu díky Veselskému dotlačili míč do sítě a bylo srovnáno - 2:2. Poté byl v tutovce Uchytil, ale mířil vysoko nad bránu.

Ani po přestávce branka nepadla

Po přestávce Klubal vychytal Otavu a Holeš už se k následné dorážce neprodral. Otava neproměnil ani svoji další šanci po akci Holeše. Poté si oba role vyměnili, ale na Klubala nevyzrál ani Holeš. Domácí mohl po další chybné rozehrávce potrestat Kotačka, ale Žejdlík byl pozorný. Domácí prokletí mohl zlomit Uchytil, ale ani netrefil bránu. Ve druhém poločase tak branka nepadla a body se dělily.

TJ Sokol Herálec
Lucie Peňázová: I v tomto zápase jsme doplatili na neproměňování šancí a udělali z brankáře hvězdu kola. Nastoupili jsme ve velice dobrém tempu a zaslouženě šli do vedení, Šebkovice srovnaly po pěkné střele z ojedinělé šance a znovu, stejně jako před týdnem, přišel náš výpadek, který byl gólově potrestán. Srovnat jsme stihli ještě do poločasu a do druhé půle nastupovali s cílem vstřelit vítěznou branku, k tomu jsme měli několik příležitostí, ale vše spolehlivě zahodili. Musíme udržet hlavu nahoře, nic se neděje, střílet góly umíme, tak jen to ukázat.

M. Žejdlík [-] - R. Holeš [-] , V. Uchytil [-] , J. Štěrba [-] , M. Boháč [-] (24. T. Otava [-] ) , J. Skála [-] , P. Hamák [-] , J. Bříza [-] , R. Kadlec [-] , O. Černý [-] , P. Veselský [-]