11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

31. M. Vrzal - 18. V. Crkal
17

Zápas v Koutech vítěze nenašel.

Po půli nerozhodně

Po špatném výsledku z minulého zápasu se domácí snažili napravit reputaci. První poločas začal z obou stran opatrně. První střela na bránu přišla až v 10 minutě. Do té doby se hra odvíjela ve středu hřiště. Z první vážněší akce hostí hned padl gól, když po faulu zahrával Crkal trestný kop, který propadl ze štěstím až do brány - 0:1. V následujících minutách i domácí zahodili pár hodně dobrých příležitostí ke skórování. Hlavně šance Semráda a Roušara volaly hodně hlasitě po gólu. Domácí se prosadili až chvíli před pauzou, kdy se prosadil dobře individuálně Havelka a naservíroval míč před prázdnou branku Vrzalovi - 1:1.

Po přestávce branka nepadla

Druhý poločas začal opět opatrně. Za zmínku stojí dobře koplý přímý kop Vrzalem, ale Simandl jej pěkně zlikvidoval. Domácí mohli rozhodnout utkání kolem 60. minuty, kdy zahrávali sérii rohů a dostali hosty pod tlak, ale nic z něho nevytěžili. Od 75. minuty převzali iniciativu hosté a vytvořili si tlak na domácí, ale vše skončilo na dobře chytajícim Dohnalovi. Hlavně samostatný nájezd Crkala byl tutovou šancí.

TJ Sokol Kouty
Petr Munduch (trenér): Do utkání jsme šli z jasným cílem nedostat branku a tomu jsme přizpůsobili taktiku. Škoda neproměněných šancí v první půli. Ve druhé půli jsme se snažili rozhodnout, ale hosté od nějaké 75. minuty byli lepší a nám už viditelně docházely síly. Z mého pohledu je remíza spravedlivá pro obě strany

TJ Jiskra Měřín
Karel Kružík (trenér): Soupeř byl hodně bojovný a hrozil nejvíc ze standardek. My jsme měli celkem pozornou defenzivu a nepustili jsme soupeře do vyložených šancí. Nám chyběla dopředu větší kreativita a hlavně klid v zakončení. Měli jsme tři vyložené šance, a to rozhodlo o tom, ze to skončilo remízou. Možná dobrý bod z venku, ale já to beru jako ztrátu.

V. Dohnal [-] - F. Neuman [-] (86. F. Pinte [-] ) , F. Salák [-] , M. Semrád [-] , J. Roušar [-] , M. Parma [-] , J. Havelka [-] , J. Růžička [-] , J. Hrůza [-] , D. Navrkal [-] (76. M. Mašek [-] ) , M. Vrzal [-]

Z. Simandl [-] - D. Krčál [-] , T. Bublán [-] , J. Benda [-] (64. V. Beran [-] ) , D. Jonáš [-] (83. A. Korf [-] ) , V. Crkal [-] , Z. Vaněk [-] , M. Kožený [-] , M. Hladík [-] , M. Souček [-] , T. Láznička [-]

ŽK: 62. J. Havelka - 71. V. Beran , 78. M. Souček , 80. Z. Simandl , 89. T. Bublán .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŽALOUDEK Patrik - FABEŠ Roman, JAHODA Jaroslav.