1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Zranění a červená karta nestačila na soupeře

56. J. Tomek - 52. P. Sodomka (p.) , 54. P. Sodomka , 64. P. Sodomka
17

Náměšti budou do dalších zápasu chybět 3 klíčové hráči - dvě zranění a jedna červená karta. Sapeli bere 3 body.

Bojovný úvod poločasu

Po oboustranně opatrném a vyrovnaném úvodu utkání domácí přibrzdilo zranění Chadima a tak měli jedinou větší šanci v závěru poločasu hosté, když domácí zachránilo břevno. První půle nepřinesla žádnou branku.

Chyby se trestají

Po přestávce chtěli domácí zvýšit aktivitu směrem dopředu, ale po vlastních chybách ze kterých vyplynula penalta a hned v zápětí laciná branka to bylo rychle 0:2. Domácí se nevzdali a snížili po rohovém kopu Jakubem Tomkem na 1:2. Potom se ovšem zranil další klíčový hráč domácích Vrba a během jeho ošetření inkasovali domácí po rohu třetí branku. Utkání se definitivně rozhodlo v 73. minutě, když po sporném zákroku před hostující brankou hra pokračovala a domácí Chlup se dožadoval odpískání penalty tak aktivně až si vykoledoval červenou kartu. V závěru se utkání již pouze dohrávalo. V utkání domácí proti kvalitnímu soupeři ani tak nemrzí ztráta tří bodů, ale hlavně ztráta tří klíčových hráčů pro další zápasy.

TJ Sapeli Polná
Filip Dvořáček, trenér: V prvním poločase se hrál bojovný fotbal, kdy se domácí převážně bránili, ale nám vázla kombinace na útočné polovině. Oba týmy si vytvořily jednu velkou šanci. V druhé půli jsme náš výkon zlepšili a díky skvěle hrajícímu Sodomkovi zaslouženě dovedli zápas do vítězného konce.