8.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Body zůstaly v Přelovicích

20. J. Středa , 34. J. Plíšek (vl.) , 77. J. Středa , 87. B. Blažek - 4. J. Kopecký (p.)
4

V 8. kole přivítaly Přelovice hostující Stolany. Přelovice naskočily do zápasu po minulé prohře nad Opatovicemi (1:2) a Stolany po výhře nad Nasavrky (6:0). Hosté byli ti, kteří se ujali vedení, ale vedení trvalo pouze chvilku.

Otočka domácích

Vedení se ujali hosté a to hned ve 4. minutě po penaltě, kterou proměnil Jiří Kopecký, stalo se tak po ruce, kterou zahrál jeden z domácích hráčů.

Do poločasu se ale domácím povedlo otočit vývoj zápasu a to, kdy ve 20. minutě po centru od Matouše Reže našel balón zakončující Jan Středa, který dopravil míč do sítě. 1:1.

Ve 34. minutě dal do vlastní brány gól gólman Josef Plíšek, kdy odražený míč na velké vápno byl odkopnut vysoko do vzduchu přímo nad gólmana, který se nestihl zorientovat a míč si hodil do brány. 2:1.

Za stavu 2:1 se také šlo do kabin.

Další dva góly

V 70. minutě pak padla červená karta, kterou dostal hostující Jan Vácha, zápas se už předem maličko vyostřil. Hosté si stěžovali na pískání sudího.

V 77. minutě, po přesném centru od kapitána domácích Vladimíra Řeháka, padl další gól, míč si našel Jan Středa a balón dopravil do sítě. 3:1.

Poslední gól padl v 87. minutě, kdy po přihrávce od Nathaniela Urbance vstřelil míč do sítě Bedřich Blažek.

Stav zápasu tak skončil 4:1 a plný počet berou domácí.

Počet ŽK – 0:2, 1 ČK

Další zápas jedou Přelovice ven a to do Chvojence, Stolany přivítají Opatovice nad Labem.