Nový Hradec deklasoval Lokomotivu. Šmíd dal čtyři góly

15

Fotbalisté Nového Hradce Králové v posledních týdnech nadělují. Po sladké pohárové výhře s Týništěm nad Orlicí to tentokrát odnesla hradecká Lokomotiva, která si odvezla potupnou desítku.

FC Nový Hradec Králové
Ondřej Kolář, trenér: "Na dobře připraveném hřišti hosté od první minuty spoléhali na brejkové situace, do kterých vyráželi z hlubokého bloku. I přes poločasové vedení 3:0 naše hra postrádala větší pohyb a kvalitu na míči. S druhou půlkou až na zbytečně obdrženou branku panuje větší spokojenost. Musíme se zaměřit na to, abychom lehkost z domácích zápasů přenesli i na venkovní hřiště. Hostům přeji, ať brzo najdou ztracenou pohodu."