6.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2022-2023

--

Roudnice doma nedala šanci Sobotce

47. T. Kučera , 52. F. Rejl , 85. J. Černý , 87. T. Kučera , 91. F. Rejl (p.) - 31. J. Kocourek
13

Fotbalisté Roudnice na domácí půdě nezaváhali a jasně přehráli hostující Sobotku. Rozhodl druhý poločas, ve kterém domácí otočili skóre a nakonec vyhráli 5:1.

TJ Sokol Roudnice
Tomáš Rejl, sekretář: "Domácí se potýkají se zraněními několika klíčových hráčů a na hře je to vidět. Tým však ukázal vůli i chuť po vítězství. Což se v druhém poločase podařilo vyjádřit i gólově."

SK Sobotka
Zdeněk Přikryl, asistent: "Po nadějném výsledku z prvního poločasu soupeř během pár minut druhé půle otočil skóre. Poté jsme se snažili o vyrovnání, ale položily nás naše hrubé chyby, po kterých soupeř skóroval."

D. Klapka [-] - F. Rejl [-] , T. Kučera [-] (88. L. Koutník [-] ) , M. Cuberka [-] , V. Pospíšil [-] , J. Tomeš [-] (83. J. Šalda [-] ) , J. Černý [-] , D. Koutník [-] (73. T. Hladík [-] ) , M. Novotný [-] , M. Zima [-] (88. M. Hopko [-] ) , J. Novotný [-]