15.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Třebeš prohrála v Police

14

Police nad Metují po výhře v Chlumci potvrdila body i na domácí půdě proti Třebši.

Domácí si vypracovali dvoubrankové vedení

Skóre zápasu se poprvé měnilo v 17. minutě. K odraženém míči v pokutovém území se dostal Ondřej Spišák a zblízka překonal brankáře Heřmana. 1:0. Ve 24. minutě domácí přidali druhou trefu. Po individuální akci se střelou na zadní tyč prosadil Josef Klapkovský, který upravil na 2:0.

Další branka do konce prvního oločasu nepřišla, a tak Police vedla o dvě branky.

Za hosty snižoval Ryšavý

Třetí branka utkání se dostavila v 57. minutě a opět se z ní radoval domácí tým. Na rohový kop si naskočil obránce Filip Kalaš a hlavou překonal Heřmana. 3:0.

Hosté pak zvýšili aktivitu a vyrovnali hru. Odměnou jim bylo snížení. Michal Ryšavý se ocitl nehlídaný uvnitř pokutového území a levačkou prostřelil domácího brankáře Vacha. 3:1.

Hosté se však nezmohli na fantastický obrat jako tomu bylo posledně a domácí si závěr utkání pohlídali. Kaňkou na domácí straně však bylo vyloučení Michael Moravce, který musel v 87. minutě po dvou žlutých kartách předčasně do sprch. Police tedy zvítězila nad Třebší a upevnila si pozici ve středu tabulky.

Spartak Police nad Metují
Karel Klimeš (předseda): V posledním mistrovském utkání podzimní části jsme chtěli rozhodně uspět a soupeři odčinit jarní porážku. Na těžkém terénu jsme byli do třetí branky v soupeřově síti rozhodně lepší , ovšem poté se hra vyrovnala a zbytečně jsme se báli o výsledek. Zakončujeme polovinu soutěže ziskem 25 bodů a jen jaro ukáže , jestli to byl zisk nebo ztráta. Čeká nás ještě odložené pohárové utkání a doufám , že se porveme o postup a uspějeme.

TJ Sokol Třebeš
Petr Kincl (trenér): V zápase jsme prospali prvních 25. min, kdy nás domácí dvakrát potrestali. Pak jsme hru vyrovnali a ve druhém poločase jsme, byli o malinko lepším týmem. Ale už jsme dokázali jen vstřelit jednu branku. Další šance jsme nevyužili.

L. Vacho [-] - O. Spišák [-] , T. Mucha [-] (65. F. Awuku [-] ) , J. Hauschke [-] , J. Klapkovský [-] , M. Moravec [-] , O. Havrda [-] , P. Franc [-] (65. M. Ansuma [-] ) , L. Kudláček [-] , J. Matějka [-] (89. M. Mbah [-] ) , F. Kalaš [-]

M. Heřman [-] - M. Krykorka [-] , R. Kuneš [-] (64. J. Jursík [-] ) , M. Ryšavý [-] , D. Hofman [-] (48. J. Neugebauer [-] ) , F. Holík [-] , I. Kosyak [-] , M. Palma [-] , D. Hruška [-] , J. Kudrna [-] (57. D. Janča [-] ) , D. Tesař [-]

ŽK: 53. P. Franc , 68. M. Moravec - 31. M. Krykorka , 38. J. Kudrna , 81. J. Jursík . ČK: 87. M. Moravec .
Počet diváků: 210. Rozhodčí: Žerovnický David - DOROTÍK Petr, VÍTEK Pavel.