13.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Červený Kostelec zvítězil ve Vrchlabí

6. D. Hlava , 13. M. Srkal , 73. J. Škoda , 90. D. Hlava
18

Předposlední Vrchlabí nedokázalo bodovat v domácím utkání. Červený Kostelec si odvezl všechny body.

David Hlava poslal hosty do vedení

Hostům se vydařil vstup do prvního poločasu. Už v 6. minutě šli totiž do vedení. David Hlava překonal domácího bránkáře a bylo to 0:1.

Za chvíli si hosté vypracovali dvoubrankový náskok. Ve 13. minutě se gólově prosadil Marek Srkal, na jehož střelu byl brankář Šíd krátký. Toto vedení vydrželo hostů až do konce první půle.

Hosté si výsledek pohlídali

Domácí tým nedokázal ve druhém poločase utkání zdramatizovat. Navíc v 73. minutě zvýšil na rozdíl tří branek Jan Škoda, který přiblížil Červemý Kostelec k zisku tří bodů. 0:3.

V 90. minutě pečetil výhru svou druhou trefou v utkání David Hlava. Vrchlabí tak doma podlehlo Červenému Kostelci 0:4.

FC Vrchlabí
FC Vrchlabí: "Deku, která je na našich fotbalistech se nepodařilo sundat. Hráči si nevěří a stačí jedna branka v naší síti a utkání je prakticky rozhodnuto. Soupeřům v posledních zápasech stačí ke třem bodům jen průměrný výkon, protože vstřelení branky je pro nás zásadní problém."

TJ Červený Kostelec
Pavel Barták (vedoucí mužstva): "Až na 20 minut druhého poločasu, kdy nás bojovní domácí zásobovali centry do našeho pokutového území, jsme měli utkání pod kontrolou."