12.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Třebeš na domácí půdě zdolala Libčany

15

Třebeš potvrdila dobrou formu v domácích utkání, když si doma poradila s Libčany.

První půle přinesla jednu branku

Třebeš chtěla navázat na předchozí tři domácí zápasy, které zvítězila. Za to Libčany vyhrály dvě poslední utkání a začly se odlepovat od spodku tabulky krajského přeboru. První branka se dostavila ve 13. minutě, kdy se po standartní situaci dokázal prosadit hlavou Vojtěch Kober, který poslal Třebeš do vedení. Další branka i přes šance na obou stranách do poločasu nepadla.

Třebeš navýšila své vedení

Domácí celek po změně stran brzy skóroval. V 51. minutě vypálil po centru z pravé strany Michal Ryšavý a svou střelou překonal hostujícho brankáře Tošovského. 2:0.

Definitivní pojistku přidali domácí v 60. minutě, kdy zvýšil na rozdíl tří branek Martin Farkaš, který se prosadil hlavou po dlouhém vhazování do vápna hostů. 3:0. Další změna skóre se nekonala, a tak Třebeš v domácím utkání porazila Libčany.

TJ Sokol Třebeš
Petr Kincl (trenér): "Na zápas jsme se připravovali v úterý, čtvrtek a v pátek na svatbě Krykorky. Věděli jsme, že Libčany budou nepříjemný soupeř. A proto se tým rozhodl hrát agresivně po celém hřišti a nenechat Libčany kombinovat. Vše vycházelo jen na jednu tutovku šanci Libčany, ale Heřman se nenechal překonat a podržel tým.Tym hrál zodpovědně ve všech řadách a tak jsme zaslouženě vyhráli. "

SK Libčany
Jiří Suchomel (trenér): "Věděli jsme do čeho v Třebši jdeme, je to každý rok stejné a stejně se vždy necháme zaskočit tím, že být kombinačně lepší nám zde prostě nestačí. Dvě branky ze standardních situaci, které jsme soupeři naprosto zbytečně darovali a jedna, kdy máme hráče obsazeného a stejně nám dá branku… Navíc jsme první dvě 100% šance v utkání neproměnili. Soupeři gratulujeme, nasazení a chuť zvítězit jim tentokrát tiše závidíme."

M. Heřman [-] - M. Krykorka [-] , V. Kober [-] (75. O. Etflaiš [-] ) , R. Kuneš [-] (75. M. Eliáš [-] ) , M. Ryšavý [-] , M. Farkaš [-] (65. J. Neugebauer [-] ) , I. Kosyak [-] , M. Palma [-] (65. J. Fridrich [-] ) , J. Kudrna [-] (86. D. Hruška [-] ) , T. Hendrich [-] , D. Tesař [-]