11.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Jaroměř jednoznačně zvítězila ve Vrchlabí

49. P. Žďárský - 5. D. Votrubec (p.) , 15. D. Votrubec , 31. R. Gorol , 39. L. Hawel (vl.) , 49. D. Valášek , 53. Z. Kocourek , 89. A. Pohořálek (p.)
15

V dobré formě hrající Jaroměř si zastřílela ve Vrchlabí. V utkání padlo osm branek a hosté stále nahánějí lídra ze Solnice.

Úvodní dvě trefy za Jaroměř zaznamenal Votrubec

Hosté z Jaroměře vstoupili do zápasu aktivně a už v 5. minutě vedli. Nařízenou penaltu proměnil Daniel Votrubec. 0:1. V 15. minutě to bylo už o dvě branky. Hostující Daniel Votrubec napřáhl z velkého vápna a přízemní střelou překonal domácího brankáře Janalíka. 0:2.

Hosté byli i nadále lepším týmem a další branku přidali ve 31. minutě, kdy se povedenou ranou z přímého kopu prosadil Radek Gorol. 0:3. Ve 39. minutě si centr z levé strany nešťastně srazil do vlastní branky domácí Hawel. 0:4. Tímto skóre také skončila první půle.

Hosté si zastříleli

Domácí krátce po změně stran snížili, když se za hostující obranu dostal Petr Žďárský, který sám před brankářem Červenkou nezaváhal. 1:4. Jaroměř však nedopustila žádné drama a ve 49. minutě vsítila další branku. Gorol našel nádhernou přihrávkou rozběhnutého Daniela Valáška, který svůj únik zakončil přesně. 1:5.

V 53. minutě našel Matěj Exnar svým centrem Zdeňka Kocourka, který dostal míč za Janalíkova záda a upravil na 1:6. A v 89. minutě upravil na konečných 1:7 z pokutového kopu hostující Aleš Pohořálek. Jaroměř tak využila zaváhaní svých nejbližších soupeřů v tabulce a upevnila si druhé místo za vedoucí Solnicí.

FC Vrchlabí
FC Vrchlabí: " Domácí hráči nebyli schopní hostům, kteří předvedli nejlepší výkon na vrchlabském hřišti ze všech týmů, konkurovat. Hráči z Jaroměře byli lepší ve všech směrech a svůj výborný výkon dokázali korunovat pěknými brankami."

FK Jaroměř
Miloš Exnar (trenér): "Dnes se nám zápas vydařil jak herně, tak výsledkově. Od úvodních minut jsme velmi dobře kombinovali a neustále se dostávali do šancí, předvedli mnoho povedených akcí. Pochvala pro celý tým!"