4.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Vysoká vyhrála ve Vrchlabí

10. L. Müller (vl.) - 24. M. Ujec , 76. T. Prorok
12

Vrchlabí chtělo doma získat první body, ale Vysoká nakonec utkání otočila a zvítězila.

Vlastní branka dostala Vrchlabí do vedení

Hned v úvodu utkání se do zajímavé šance po dlouhém autovém vhazování dostal hostující Ondřej Ujec, ale ve skluzu nedokázal usměrnit míč do branky. V 10. minutě šli domácí do vedení. Hostující obránce Lukáš Müller nepřesně přihrál svému brankáři a míč skončil v jejich síti. 1:0.

Ve 20. minutě mohl zvýšit vedení svého týmu Petr Žďárský, ale hostující brankář Pavliš jeho šanci zlikvidoval. Ve 24. minutě dokázal vyrovnat hostující Milan Ujec, když se prosadil po standartní situaci hlavou na zadní tyči. 1:1.

Do poločasu branka nepadla, a tak na světelné tabuli svítil remízový stav.

Utkání rozhodl hostující Prorok

I ve druhém poločase bylo utkání vyrovnané a ani jeden tým si nevypracoval vetší tlak nebo územní převahu. Hostům se podařilo otočit výsledek v 76. minutě. Po rohovém kopu se prosadil Tomáš Prorok, který hlavou překonal brankář Janalíka. 1:2

Domácím se už nepodařilo srovnat, a tak si hráči Vysoké odvezli všechny body.

FC Vrchlabí
Luděk Vojtíšek: "Zápas byl vyrovnaný. Vrchlabí šlo do vedení, když hosté jim vlastně branku věnovali. Potvrzení vedení druhou brankou však nepřišlo, což se ukázalo pro vrchlabské fatální. Hráčům z Vysoké se podařilo výsledek otočit a s přehledem pohlídat jednobrankové vedení."

FK Vysoká nad Labem
Radek Hrubý (trenér): "Dneska jsme chtěli bodovat, ale věděli jsme, že to nebude vůbec jednoduché. To se potvrdilo. I za nepříznivého stavu jsme výsledek dokázali otočit a odvážíme si pro nás hodně důležité tři body."