4.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

5. M. Hotěk , 11. L. Marek , 31. M. Hotěk (p.) , 48. J. Hudec - 23. J. Vodrážka , 55. J. Vodrážka (p.) , 61. F. Lulák , 76. T. Koch
9

Každý chvilku tahá pilku. Přesně to mohla vidět dvoustovka diváků, kteří zavítali na fotbal v Toužimi. Ta předvedla skvělou první půli, ale ve druhé byl dominantní Hroznětín, který předvedl skvělý comeback.

Toužimská dominance

Toužim vstoupila do zápasu velmi aktivně a hned se dostávala do šancí.

V 5. minutě se dostal k propadlému balónu v hroznětínské šestnáctce Hotěk, který zavěsil pod břevno a poslal domácí do vedení.

O šest minut později vyslal toužimský Borek fantastický pass za obranu, na který si naběhl Marek a dokázal překonat brankáře. 2:0.

Ve 23. minutě hosté zahrávali volný přímý kop zhruba z 25ti metrů, ke kterému se postavil Vodrážka. Ten dokázal přesně zamířit a snížil na rozdíl jediné branky.

Do konce poločasu však měli poslední slovo domácí, a to když se z penalty prosadil opět toužimský kanonýr Hotěk.

Na výsledkové tabuli tak v poločasové přestávce svítilo skóre 3:1.

Vyrovnání Hroznětína

Toužim nechtěla ve svém tlaku polevit a okamžitě se dál snažila vytvářet si nebezpečné šance.

Ve 48. minutě se po přihrávce Hoťka dostal ke střele v šestnáctce Hudec, který měl snadnou práci a překonal brankáře. Domácí tak odskočili na rozdíl tří branek.

Hosté však neskládali zbraně a snažili se utkání ještě zdramatizovat. Po příchodu na trávník hroznětínského hrajícího trenéra Karbuly se hra začala vyrovnávat a začali být nebezpeční i hosté.

V 55. minutě Hroznětín zahrával pokutový kop, který s přehledem proměnil skvěle hrající Vodrážka.

Hned za šest minut se podařilo hostujícím po zásluze Luláka snížit na rozdíl jediného gólu.

Tečku za celým utkáním udělal Koch, který se dostal ke střele z hranice velkého vápna a zamířil přesně do levého dolního rohu, a vyrovnal tak na konečných 4:4.