4.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Těsné utkání nakonec dopadlo lépe pro Chodov

9

Velmi vyrovnaný zápas nám nabídlo střetnutí Nové Role s Chodovem. Po bezbrankové první půli přišel zajímavější druhý poločas, ve kterém si nakonec vedli lépe chodovští.

Bezbrankové první dějství

V první půli byla Nová Role aktivnější a měla více ze hry.

V 18. minutě se po krásném lobu za obranu od Neuderta dostal Karlík, ale jeho pokus fantasticky vytěsnil brankář Podolník mimo tři tyče.

Ve 41. minutě se do další zajímavé šance dostal opět Karlík, který nedokázal samostatný nájezd proměnit v gól a opět jej skvěle vychytal Podolník.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Zajímavější druhá půle

Po hodině hry se do šance dostal po přihrávce mezi obránce chodovský Jesipčuk, který si poradil na jedničku a poslal hosty do vedení.

O dvě minuty později se do nebezpečné střely dostal Josef Frána, ale branku vysoko přestřelil.

V 64. minutě se dostal po přihrávce Chlupa ke střele Karlík a napotřetí už se nemýlil. Bylo srovnáno na 1:1.

Hosté však rychle odpověděli a vzali si vedení zpět. V 69. minutě se ke střele dostal Ondřej Frána, který míč napálil z dobrých dvaceti metrů a jeho pokus zapadl přesně k tyči.

Domácí se už vyrovnání nedočkali, a Chodov tak bere zasloužené tři body.