3.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Hroznětín opět nebodoval

30. M. Sýkora - 18. D. Unger , 59. D. Unger
12

Hroznětínští se toužili odlepit ode dna tabulky, ale poříčský Unger byl proti. Dvěma brankami rozhodl o výhře hostů a vystřelil Poříčí na 4. místo v tabulce.

Remízové první dějství

V úvodu utkání se hrálo velmi opatrně a oba celky se snažily hrát ze zajištěné obrany.

V 18. minutě se do šance po levé straně dostal Unger, který se prodral do vápna, zasekl bránícímu hráči a uklidil míč na přední tyč. Brankář byl bezmocný a hosté se ujali vedení.

Ve 30. minutě po krásné přihrávce objevil sám před brankářem Sýkora, který naznačil střelu, obešel ležícího brankáře a vyrovnal na poločasových 1:1.

Nádherná branka Ungera

Ve druhé polovině utkání se oba týmy snažily strhnout vedení na svou stranu, ale oba brankáři zamkli své branky a drželi stav utkání stále vyrovnaný.

Klíč k domácí brance však našel opět Unger, který nádhernou střelou poslal hosty do vedení. Nádherná branka.

Hosté stále tlačili a chtěli přidat další branku, ale domácí brankář Tamáš byl proti.

Do konce utkání se ale už nic závažného nestalo a Poříčí si odvezlo tři body.