14.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Dvě červené a vítězný gól v závěru

21

Ve vyrovnané tabulce dělilo oba týmy pouze 5 bodů. Luby by se v případě výhry dotáhly ke Chlumčanúm na dva body. Stal se ale presný opak a Keramika v domácím prostředí zvítězila a na vedoucí trojici Košutka, Kaznějov, Kralovice ztrácí jen 3 body.

Na gól čekali diváci v Chlumčanech až do poslední minuty prvního poločasu. Ve 45. minutě poslal domácí do vedení Pavel Šimána. Domácí ve druhé půli své vedení nenavýšili, naoapak Luby dokázaly po třech čtvrtinách hracího času zásluhou přesné trefy Jana Holého srovnat. To hlavní se ale událo v poslední pěti minutovce, kdy ve stejné minutě poslal domácí do vedení Petr Dostálík a hráč hostů Martin Stejskal viděl přímou červenou kartu. O minutu později viděl červenou kartu i kapitán Startu Daniel Šňour, a Luby tak musely dohrávat v devíti hráčích. Domácí ještě v nastavení navýšili své vedení na 3:1, když se v 92. minutě prosadil střídající Martin Krůs.

TJ Keramika Chlumčany
P. Lösch [-] - V. Smola [-] (71. D. Tomíšek [-] ) , J. Havlík [-] (80. M. Krůs [-] ) , M. Němeček [-] (46. R. Hýbner [-] ) , P. Šimána [-] , L. Tomášek ml. [-] , J. Hrdlička [-] , P. Dostálík [-] (90. M. Sýkora [-] ) , L. Milota [-] , J. Havlík [-] , M. Vojáček [-]

TJ Start Luby
O. Přibyl [-] - H. Pikhart [-] , P. Čipera [-] , M. Pivoňka [-] (87. R. Švec [-] ) , V. Petrželka [-] (90. M. Červený [-] ) , M. Vejskal [-] , A. Panuš [-] (62. D. Vozka [-] ) , D. Šnour [-] , T. Blohmann [-] , V. Řeřicha [-] , J. Holý [-]

ŽK: 34. M. Němeček , 81. P. Dostálík - 39. M. Vejskal , 43. P. Čipera , 50. M. Pivoňka , 80. T. Blohmann , 81. V. Petrželka . ČK: 85. M. Vejskal , 86. D. Šnour .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Liškutín Antonín - NESVADBA Karel, STREJCOVÁ Tereza.