9.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

O vítězství Chlumčan rozhodl druhý poločas

24

Do Chlumčan přijel v neděli Bolevec. Zatímco domácí se postupu pohybují v klidném středu tabulky, hosté stále hledají formu a i po devíti kolech jsou bez vítězství. V Chlumčanech prohráli o gól - 1:2.

Keramika se po svou prohrách s Kaznějovem a Rokycany chtěla vrátit na vítěznou vlnu. První poločas příliš vzruchu nenabídl. Po prvních pětačtyřiceti minutách byl stav stále 0:0.

Prvního gólu se diváci dočkali krátce po přestávce. Už čtvrtý gól v sezóně přidal na své konto Petr Dostálík a Chlumčany v 53. minutě vedly. Krátce po gólu šli hosté do deseti. Druhou žlutou viděl stoper David Paškan a Bolevec tak měl cestu za body rázem o něco těžší. Během 13 minut pak ještě sudí rozdal dalších 5 žlutých. V 83. minutě vstřelil uklidňující gól na 2:0 střídající Jakub Havlík. Hosté se ale stále snažili s výsledkem něco udělat. Výsledkem bylo ale jen snížení v nastavení. Na konečných 2:1 snížil Michal Pelnář.