3.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Po hektickém závěru se radují domácí

21

Do Malesic přijel v neděli Bolevec. Jelikož se v Rokycanech nehrálo, tak to byl jediný nedělní zápas. Hlavně v závěru zápasu se děly věci.

Celý první poločas byl vyrovnaný. Příliš fotbalové krásy ale ani jeden z účastníků nepředvedl. Šancemi taky oba týmy šetřily, takže se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0

Druhý poločas se hrálo podobně. Šancí opět moc nebylo, víc ze hry ale měli domácí. Dvacet minut před koncem vstřelil první a jediný gól malesický Lukáš Kružík. Pak se ale v Malesicích začaly dít věci. Nejdřive po skluzu malesického stopera ve vápně spadl hostující útočník. Píšťalka rozhodčího zůstala němá. Několik minut později nastřelili bolevečtí ruku hráče domácích. Ani druhá sporná situace situace ve vápně Malesic penaltou neskončila. Ze tří bodů se tak radují po ubojované výhře Malesice

TJ Sokol Malesice
Milan Legát, kapitán: Byl to vyrovnaný bojovný zápas. Celkově na obou stranách tam moc fotbalové krásy nebylo, podobně jako v zápase s Košutkou. Hrálo se spíš od vápna k vápnu, bez šancí. První půle byla úplně bez šancí, tam si myslím, že nikdo dát gól ani nemohl. V druhé půli se obraz hry moc nezměnil. My jsme možná měli druhou půli víc ze hry, hráli jsme líp než v první. Tam jsme hodne ztráceli balóny, to samé Bolevec. Potom jsme dali góla. Po gólu nastaly dva takové momenty, kde Bolevec mohl kopat penaltu. Někdy kolem 80. minuty tam byl faul ve vápně, takový sporný skluz stopera, kdy twda mohli kopat penaltu, rozhodčí ji nepískl. Potom hodně reagovali na rozhodčího a celkově ten zápas se úplně zbláznil. Těch posledních 10 minut bylo hodně rozkouzkovaných. Pět minut před koncem jsme měli ve vápně nastřelenou ruku, kdy teda oni mohli kopat druhou penaltu, rozhodčí to zase vyhodnotil tak, že to penalta nebyla, takže tím se to ještě víc vyhrotilo. V podstatě ten zápas pak dopadl takhle 1:0. A jestli se třeba pět minut nastavovalo, tak posledních deset minut zápasu, tak už se v podstatě fotbal nehrál. Pro nás to bylo šťastné vítězství, chápu, že Bolevec se cítil poškozený tím, že měl kopat dvě penalty. Nebo byly takové sporné, ale mohli je klidně kopat a z nich ten zápas vyhrát.

SSC Bolevec
Jakub Körner, brankář: vyrovnaný zapas se odehrával převážně ve středu hřiště, kdy v prvním poločase obě strany spíše čekali na chybu soupeře a tak byl poločas bez branek. Do druhé půle soupeř vstoupil aktivněji a po naši chybě při nedostatečné koncentraci na autové vhazování domácí vstřelili branku. Utkání bohužel hrubě ovlivnila absolutní neschopnost hlavního rozhodčího, který po sérii dvou absolutně jasných situaci nedokázal v sobě najít odvahu a odpískat minimálně jeden pokutový kop v nás prospěch. A jako úplnou třešničkou na závěr bylo 2 minutové nastavení, když z posledních 15 minut se hrálo čistého času maximálně 5 minut…

L. Homolka [-] - M. Rubricius [-] , J. Havelka [-] , T. Gita [-] , M. Legát [-] , M. Betinec [-] , D. Hrabchak [-] (36. K. Schleis [-] ) , L. Kružík [-] , T. Václavík [-] , T. Kepka [-] , O. Žitek [-]