5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

„Soupeři jsme odevzdali 3 body“ Vlašim obdržela 5 branek

8

„Soupeři jsme odevzdali 3 body“ tak hodnotí utkání 5. kola středočeské 1.A třídy skupiny B trenér domácích Miroslav Kopecký, jenž byl velmi nespokojen s výkonem svých svěřenců

Hned od začátku utkání bylo znát, kdo tomuto střetnutí bude udávat tempo, jelikož hned v 1. minutě utkání se za Býchory prosadil Chvalovský a domácí byli ve velké křeči.

Bohužel pro domácí to netrvalo ani 5 minut a hosté se radovali zásluhou Suchého již podruhé.

A ve 12 minutě přišel již třetí hřebíček do rakve domácích, jelikož znovu síť brankáře Vladyka rozvlnil Záhora.

Po této brance si hosté vypracovali několik dalších brankovýh příležitostí ale do poločasové pauze své vedení už nenavýšili.

Jakmile začal druhý poločas, tak bylo znát, že domácí působí velmi špatným dojmem a proto se hostům hned v 51. minutě podařilo vedení navýšit již na 4 branky zásluhou Jehličky.

Domácím se ale o 10 minut podařilo alespoň kosmeticky upravit stav utkání, díky Brabencovi, který jako jediný z výběru Vlašimi dokázala Holého překonat.

Následně v 81. minutě střelecký štít uzavřel Pelikán, 5:1 a Býchory si tedy touto pětigólovou nadílkou zajistila první výhru v této sezóně.

FC Sellier & Bellot Vlašim B
Miroslav Kopecký: Nejsem vůbec spokojený s tím, co jsme předvedli. Odevzdali jsme soupeři 3 body, nic víc k tomu říci nejde.

M. Vladyka [-] - V. Houda [-] , J. Žirovnický [-] , J. Šanda [-] , J. Jíra [-] (54. L. Pajk [-] ) , J. Rytina [-] , V. Skiba [-] , M. Pešek [-] (54. M. Lažan [-] ) , P. Novotný [-] , M. Blažek [-] (68. J. Toupal [-] ) , P. Brabenec [-]