13.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Prohrávali v 82. minutě a i přes to vyhráli! Votice vezou domů tři body

6. J. Říha (vl.) , 38. J. Šanda , 45. V. Skiba - 33. M. Slunečko , 39. P. Daniel , 82. M. Doubrava , 86. L. Navrátil
8

Rezerva Vlašimi, jenž v minulém kole smetla Slovan Lysá nad Labem rozdílem třídy, nastoupila tentokrát na domácím hřišti proti Voticím, které se aktuálně nacházejí na 11. místě tabulky.

Nesprávná strana

Hosté z Votic do utkání vstoupili nevýrazným dojmem a otěží utkání se od prvních minut ujali domácí. Netrvalo to dlouho a zásluhou vlastního gólu Jana Říhy měla rezerva Vlašimi první důvod k radosti, 1:0.

Po této brance se obraz hry vyrovnal a především mužstvo Votic se začalo do utkání více dostávat.

Stav 1:0 platil až do 33. minuty, kdy vyrovnávací branku vstřelil Marek Slunečko a skóre bylo vyrovnané.

Tato branka ale pouze odstartovala gólovou smršť před koncem první pětačtyřicetiminutovky, jelikož se hned o 5 minut později prosadil za domácí Jan Šanda a o pouhou minutu později opět vyrovnal Daniel Petr.

To ale zdaleka nebylo vše, jelikož v poslední minutě prvního dějství přidal třetí branku Vlašimi Václav Skuba a uzavřel tím první půli.

Zvrat

Do druhé půle vstoupili hosté s jednoznačně lepším naladěním a zatlačili rezervu Vlašimi na svoji polovinu.

Zlepšenému výkonu také napomohla hned čtyři střídání v podání trenéra hostů, Marka Štorka, jenž těmito střídáními hru oživil a vyrovnávací branka visela ve vzduchu.

Běžela 82. minuta, kdy se do šance dostal Martin Doubrava a zařídil důležitou vyrovnávací branku, 3:3.

To ale z brankového představení Votic nebylo vše, jelikož hned o pouhé 4 minuty později vstřelil čtvrtou branku svého týmu Lukáš Navrátil a zařídil Voticím důležité 3 body do tabulky.

SK Votice
Marek Štork: Do zápasu jsme vstoupili špatně a Vlašim si vytvářela dost brankových příležitostí. Poté se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. Bohužel jsme udělali dost chyb v obranné fázi a v poločase prohrávali 3:2. Ve druhém poločase jsme zvýšili tempo a domácí přitlačili na jejich půlce. I díky střídáním jsme zápas dokázali otočit. Pro nás důležité tři body.