12.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Druhý poločas rozhodl! Votice na svém hřišti bodovat nedokázaly

9

Domácí Votice, které se tuto sezóny trápí a momentálně se nachází na 15. místě, hostily v 12. kole středočeské 1.A třídy sk. B Pšovku Mělník, jenž mohla být ideálním týmem na nakopnutí formy.

Aktivita domácích

V průběhu první půle se do hry dostávali spíše domácí, ale žádné brankové příležitosti toto snažení nepřineslo. Hosté na tom byli podobně, v útočné fázi se jim nedařilo a na polovině soupeře se spíše trápili.

V tomto duchu se nesla celá první pětačtyřicetiminutovka, která z pohledu diváckého oka moc zajímavá nebyla a do šaten se tedy šlo za bezbrankové remízy.

Boj o 3 body

Druhý poločas byl již lepší zejména ze strany hostů, u kterých nejspíše během poločasové pauzy došlo k pár změnám a hlavně k promluvě od trenéra Studeného.

Toto útočnel snažení ale stále brankové šance nepřinášelo, až tedy do 72. minuty, kdy hosté hned svoji první šanci dokázali proměnit v branku, jenž zařídil Jakub Mihálik, 0:1.

V zápětí přišla také hrozba ze strany domácích, ale tato šance radost fanouškům Votic nepřinesla a vedení měli stále hosté.

Po sérii šancí domácích přišel rohový kop v poslední minutě, na který se vydal i brankář Tůma, ale právě odkrytá branka byla důvodem druhé branky Pšovky, která tímto utkání rozhodla a ukončila.

FK Pšovka Mělník
Jan Studený: Konečně jsme dokázal zabrat i na hřišti soupeře a vybojovat tři body. V první půli byli domácí aktivnější, ale vážnější šance téměř žádné nebyly. Druhé půle už byla z naší strany lepší a díky dvěma brankám jsme si pohlídali vítězství.