8.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

--

--

Dvougólový Štork a Kramný zařídili důležité vítězství Votic! Rezerva Čáslavi na výhru v Čelákovicích nenavázala

8

Rezerva Čáslavi, jenž minulé kolo kvůli podmáčenému trávníku vynechala se utkala v 8. kole středočeské 1.A třídy skupiny B s Voticemi, které nutně si potřebovaly připsat domácí vítězství.

Gólová smršť

Výborným vstupem do utkání se prezentoval výběr domácích, jež dostal rezervu Čáslavi pod velký tlak.

Tento výborný tlak se zdál, že brzy přeroste i v první branku a věci na sebe nenechaly dlouho čekat, jelikož se tak opravdu stalo. v 17. minutě napřáhl Petr a otevřel skóre utkání.

To ale pro první polovinu utkání nebylo vše, jelikož v 31. minutě zvýšil vedení domácích Tábořík.

Tato branka probudila výběr hostů a došlo jim, že bez vstřelené branky v tomto utkání nemají šanci. Hrála se 42. minuta, kdy se ke střele dostal Dastych a snížil na 2:1.

Dvoubrankové vedení si ale domácí vzali hned zpět. Již za 3 minuty se prosadil Štork a dvoubrankové vedení domácích bylo zpět.

Dvoubrankoví hrdinové

„V poločase jsme si řekli, že musíme přidat další branky". Hodnotil průběh poločasové pauzy trenér domácích Marek Štork

Tak se i stalo. Trvalo to pouhých 9 minut druhé půle než udeřil Kramný a pouhé 2 minuty než právě Kramný zasáhl podruhé.

Zde se zdálo býti rozhodnuto, stav 5:1, jasné vedení, ale proti byl Tůma, který v 60. minutě snížil vedení na tříbrankové.

A právě trenér Marek Štork byl tím, kdo gólový účet utkání uzavřel a to v 77. minutě. Tím potvrdil jasnou výhru svého celku.

SK Votice
Marek Štork: Potřebovali jsme 3 body a od začátku jsme soupeře dostali pod tlak. Zápas nás stál hodně sil, jelikož někteří hráči hráli po nemoci a nebyli jsme kompletní. Doufám, že nás tato výhra nakopne a potvrdíme ji ve středu v dalším zápase.