12.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Kladenská rezerva přemohla Kosoř, hosté odpověděli pozdě

9

Kladno "B" v minulém kole po dlouhé době prohrálo, a to na půdě Chlumce. Dnes si chtělo napravit reputaci proti Kosoři, která v minulém kole porazila poslední tým tabulky - Králův Dvůr "B." Dnes stálo proti Kosoři podstatně silnější "béčko" než minulý týden, a to se podepsalo i na výsledku.

Suverénní vedení domácích

Kladenský B-tým vstoupil do utkání velice dobře a po deseti minutách hry vedl 2:0.

Nejprve se ve 3. minutě trefil Jaroslav Kafka a na 2:0 zvýšil o pět minut později Matěj Šnobl.

Domácí byli lepší než soupeř z Kosoře. Byli více na balónu a dostávali se do šancí.

Třetí gól utkání si ale připsala Kosoř. Na 1:2 z pohledu hostů snížil David Bujnovský.

Domácí však stihli v posledních pěti minutách úvodního dějství vstřelit ještě dvě branky. Nejprve zaznamenal vlastní gól kosořský Pavel Stejskal a na 4:1 zvýšil Adam Klvaň.

Rezerva Kladna tak po první půli vedla nad Kosoří 4:1.

Diametrálně odlišný poločas na body nestačil

Hosté vstoupili do druhé půle s jiným brankářem. Zraněného Němčanského musel nahradit Vít Blahovec.

Kosoř to ale paradoxně nakoplo a svůj výkon rapidně zvedla. Hosté byli aktivní, dobře kombinovali a dostávali se do šancí.

V 50. minutě se jim podařilo snížit na 2:4. Trefil se znovu skvěle hrající David Bujnovský.

Kosořští měli ve zbytku druhého poločasu několik šancí na vstřelení branek, snížení na 3:4 přišlo ale až v samotném závěru. Skóre korigoval kapitán Milan Černý.

Na vyrovnávací gól už se hosté nezmohli, a Kladno "B" tak porazilo Kosoř 4:3.

Kosoř
Bronislav Šerák: Těžký a hrbolatý terén. Spravedlivě bych to viděl na remízu. V první půli dominoval i díky naším chybám soupeř, ve druhé jsme zase dominovali my. Za stavu 4:1 v poločase už ale těžko chytáte zápas.