10.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

15. L. Rom , 75. J. Pastyrik
8

Milín si v minulém kole připsal cenný skalp, když dokázal "urvat" všechny tři body na půdě do té doby stoprocentního Chlumce. Dnes chtěl vítězství potvrdit i proti Kosoři, která se v posledních týdnech poměrně trápí. V utkání bez šancí se to domácím povedlo a po upracovaném vítězství si tak výrazně polepšili v tabulce.

Gól domácího Roma

Utkání bylo pro oko diváka od samého začátku poměrně neatraktivní. K vidění bylo hodně nepřesností na obou stranách a šancí jako šafránu. Oba celky se soustředily především na defenzivní složku hry.

V 15. minutě přišla ojedinělá šance a hned z toho byl vedoucí gól. Po zaváhání kosořské defenzivy se po přihrávce Gabriela trefil Lukáš Rom. Milínský krajní záložník tak zaznamenal svou třetí branku v probíhající sezoně a poslal svůj tým do jednobrankového vedení.

Ve zbytku prvního poločasu už se nic zásadního neudálo, a hráči tak po pětačtyřiceti minutách odcházeli do kabin za stavu 1:0 pro domácí mužstvo.

Pastyrik stvrdil výhru Milína

Druhý poločas byl totožný s tím prvním. Málo šancí, naopak hodně soubojů a nepřesností.

Hosté se snažili o vyrovnání, za celé utkání si ale žádnou vyloženější příležitost nevypracovali.

V 75. minutě využil jednu z mála šancí obránce Pastyrik a svým gólem posunul skóre utkání na 2:0 pro svůj tým.

Za tohoto stavu zápas i skončil, a Milín tak po výhře 2:0 nad Kosoří potvrdil narůstající formu.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Na domácím hřišti jsme samozřejmě chtěli potvrdit tři body z Chlumce. Z obou stran to byl opatrný fotbal bez minima šancí. S Vestcem i Jinočany jsme vyšli na prázdno, takže jsme rádi, že jsme dnes vybojovali tři body. Zápas moc krásy nepobral, tři body se ale počítají.

J. Poplštein [-] - J. Obdržal [-] , L. Rom [-] , J. Pastyrik [-] , J. Kvída [-] , V. Vondrášek [-] (67. O. Vrkoč [-] ) - M. Pohořálek [-] , M. Malý [-] , M. Zákoucký [-] (89. L. Maršík [-] ) , K. Soldát [-] (81. M. Müller [-] ) - S. Gabriel [-]

ŽK: 42. J. Kvída , 50. M. Zákoucký , 55. L. Rom - 58. P. Pokrovskij , 90. M. Nehoda .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Čermoch Jakub - BARTŮŠEK Zdeněk, NERAD Vojtěch.