8.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Jednoznačná záležitost, Milín si doma poradil s Klecany

20. S. Gabriel , 30. S. Gabriel , 36. L. Kunc
7

Milínu v minulém kole utekla výhra v Nelahozevsi o chlup a dnes si chtěl spravit chuť proti Klecanům. Ty naopak v minulém zápase překvapily Jíloviště, které porazily 2:1. Dnes to ale bylo jednoznačné a domácí si připsali pohodlné vítězství.

Po první půli rozhodnuto

Od začátku utkání dominovali favorizovaní domácí, kteří drželi balón, vytvářeli si gólové příležitosti a svého soupeře k ničemu nepouštěli.

Ve 20. minutě se milínští dostali do vedení. Trefil se nikdo jiný, než domácí striker Stanislav Gabriel.

Stejný muž přidal i druhou branku utkání, a domácí tak po půlhodině hry vedli nad Klecany 2:0.

O šest minut později zvýšil už na rozdíl tří branek Luboš Kunc, který tak stanovil poločasové skóre na 3:0 pro svůj tým.

Klecanům se zázrak nepovedl

Ve druhé půli hráli domácí ze zabezpečené obrany a svého soupeře nepouštěli na dostřel branky.

Klecanští se snažili alespoň o čestný úspěch v podobě vstřeleného gólu, žádnou příležitost si ale po celý zápas vytvořit nedokázali.

V závěru mohl přidat čtvrtou branku utkání domácí Jan Kvída, ten ale balón ve vyložené šanci napálil do břevna.

Milín tak doma porazil Klecany jednoznačně 3:0.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Soupeře jsme po celé utkání nepustili do žádné vyložené šance. V první půli jsme dali tři branky a druhý poločas jsme výsledek kontrolovali. Myslím, že zasloužené vítězství.

MSK Klecany
Jiří Kruťa: Nebylo co řešit, s takovou kvalitou jsme se asi ještě nesetkali. Domácí byli po celý zápas jasně lepší a zaslouženě vyhráli. My jsme tam měli pár závarů, přímou střelu na branku jsme si ale podle mého nepřipsali.

J. Poplštein [-] - V. Šilhavý [-] , J. Obdržal [-] , L. Rom [-] , J. Kvída [-] - M. Zákoucký [-] (69. O. Vrkoč [-] ) , M. Malý [-] , K. Soldát [-] , L. Kunc [-] (81. V. Vondrášek [-] ) , M. Pohořálek [-] (89. M. Peták [-] ) - S. Gabriel [-]