2.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

31. M. Marek , 38. T. Vimr , 73. M. Bečka (vl.) , 80. M. Nykl
6

Na půdu slanské rezervy přijely Klecany. Ty v utkání inkasovaly hned čtyřikrát a jednou si dokonce daly vlastní gól. Hosté si dokázali vytvořit gólové příležitosti, domácí však byli produktivnější a nakonec z toho byl jednoznačný výsledek.

Dvougólové vedení domácích

Utkání bylo velice vyrovnané a příležitosti ke skórování si vytvářela obě mužstva.

Do vedení se mohli dostat hosté, kdy sama na branku unikala letní posila Matúš Ševčík. Hostující fotbalista však ztroskotal na skvělém Junkovi.

Ve 31. minutě se do vedení dostali domácí. Po chybě v defenzivě se prosadil Matyáš Marek. Slanské béčko tak vedlo 1:0.

Po chvíli mohl odpovědět znovu Ševčík, který opět unikal sám na domácího gólmana. Ani tentokrát ale neuspěl.

A tak přišel trest v podobě druhého inkasovaného gólu. Po krásné kombinaci, kterou potleskem ocenili i diváci, skóroval Tomáš Vimr. Ve 38. minutě tak domácí vedli už 2:0.

Nic dalšího už úvodní dějství nenabídlo, a první poločas tak skončil za stavu 2:0 pro rezervu Slaného.

Další dvě branky domácích

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jako ten první. Hosté zahazovali šance a domácí trestali.

V 73. minutě se však potrestaly samy Klecany, kdy si nešťastný vlastní gól vstřelil Miloslav Bečka.

Deset minut před koncem přidal čtvrtou branku domácích střídající Michal Nykl, který si obešel jednoho z obránců a následně obstřelil hostujícího gólmana.

Klecany tak ztroskotaly na finální fázi a ze Slaného si odvážejí krutou porážku 4:0.

SK Slaný B
Radim Vavroch: Myslím si, že zápas neodpovídal výsledku 4:0, soupeř měl taky nějaké šance. K utkání jsme ale přistoupili zodpovědně a bojovně a tu výhru jsme si asi zasloužili. Byli jsme lepší, ale řekl bych, že určitě ne o čtyři góly.

MSK Klecany
Jiří Kruťa: Výsledek vypadá daleko hůř, než jak probíhal zápas. Neproměnili jsme ale žádnou šanci, tím pádem jsme nemohli uspět. Když se nedá gól, tak se nevyhraje.