15.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Remíza, a přitom jen jeden střelec! Králův Dvůr B urval bod s Novým Strašecím

9. J. Sklenka - 25. J. Sklenka (vl.)
8

Rezervě Králova Dvora se na podzim nedařilo. Ze čtrnácti zápasů se jí podařilo získat jeden jediný bod. Další, alespoň jeden, chtěli královédvorští fotbalisté vybojovat proti Novému Strašecí, kterému se v první polovině sezony také nedařilo zrovna nejlépe. Dnešní zápas měl jen jednoho střelce, přesto však skončil remízou!

Sklenka hrdinou i nešťastníkem

Nové Strašecí hrálo v úvodních deseti minutách velice dobře. Bylo aktivní, tlačilo se do zakončení a v 9. minutě se dostalo do vedení. Trefil se Jakub Sklenka.

Poté však iniciativu přebrali hosté, kteří si vytvořili několik jasných gólových šancí.

Žádnou ale proměnit nedokázali, a tak jim ve 25. minutě musel pomoct autor do té doby jediného gólu zápasu Jakub Sklenka. Novostrašecký fotbalista si vstřelil kuriózní vlastní branku, když dával málou domů brankáři Klímovi. Skóre tak bylo vyrovnáno 1:1.

Žádné další situace, které by stály za zmínku, už úvodní dějství nepřineslo, a oba celky se tak po první půli rozcházely smírně.

Rozuzlení jsme se nedočkali

Zhruba po deseti minutách hry mohl domácím vrátit vedení Matěj Erba. Jeho pokus však skončil na břevně.

Hosté se rovněž snažili o vstřelení vedoucí branky, většina jejich útoků ale skončila ofsajdem.

Pár minut před koncem mohl rozhodnout domácí Podzemský, který zahrával přímý kop z velice slibné vzdálenosti. Jeho střela ale pouze orazítkovala tyč Kovaříkovy branky.

Nové Strašecí si tak po remíze 1:1 s rezervou Králova Dvora body rozdělilo.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: Náš výkon nebyl ideální a hosté si zaslouženě odváží bod. Soupeř hrál dobře. Překvapuje mě, že mají jen dva body. Řekl bych, že jsou i lepší, než některé jiné týmy.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Fotbal se hrál jenom první půli, Myslím si, že domácí nás trochu podcenili. Herně vyrovnané, myslím si, že jsme ale byli nebezpečnější. Ve druhé půli to byla nakloněná rovina, kterou by nevylezl ani Adam Ondra.

M. Klíma [-] - J. Trégr [-] , J. Šrédl [-] , J. Čech [-] (88. J. Paluba [-] ) , M. Erba [-] , M. Krupička [-] (39. O. Bačo [-] ) , M. Podzemský [-] , J. Sklenka [-] (64. J. Mrázek [-] ) , J. Gregor [-] , P. Nováček [-] , P. Svoboda [-]

J. Kovařík [-] - M. Sýkora [-] , V. Krejča [-] , J. Rešl [-] - D. Matějka [-] , J. Bíba [-] , M. Janků [-] , Š. Krivačka [-] - J. Bican [-] , P. Dochtor [-] (57. J. Svoboda [-] ) - J. Šindelář [-] (44. A. Kočí [-] )

ŽK: 82. J. Gregor - 72. D. Matějka , 74. J. Svoboda , 84. Š. Krivačka .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Řičica Jiří - HÁJEK Lukáš, VÁGNER Pavel.