15.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Klecany podruhé za sebou remizovaly, bod si odváží z Kosoře

8

Klecany v předminulém kole remizovaly s Vestcem a utkání s Chlumcem, které mělo přijít týden poté, se odložilo. Dnes přijeli klecanští fotbalisté na půdu Kosoře, která v minulém kole padla v Nelahozevsi. V dnešním souboji se prosadili tradiční střelci včetně Černého a Hrdiny, a utkání nakonec skončilo remízou.

Branka v obou sítích

Domácí se dostali do vedení už po devíti minutách hry. Skóre zápasu otevřel Jiří Novotný.

Hostům se podařilo odpovědět v 16. minutě. Po vráceném balónu do vápna se na zadní tyči prosadil Lukáš Urban.

Poté se hrál fotbal nahoru dolů s šancemi na obou stranách.

O něco více jich ale přeci jen měla Kosoř, žádnou z nich ale přetavit v gól už nedokázala.

Úvodní dějství tak vítěze nenabídlo a skončilo nerozhodně 1:1.

Klecany poprvé v zápase vedly, remízu ale vystřelil parádní trefou Černý

Hosté se hned zkraje druhé půle mohli poprvé v utkání dostat do vedení, kdy po centru Hrdiny hlavičkoval osamocený Petr Hájek. Jeho pokus ale branku těsně minul.

V 50. minutě už se klecanští dočkali. Centr Ondřeje Průchy zužitkoval hlavou na zadní tyči Antonín Hrdina. Klecany tak vedly 2:1.

Za chvíli to mohlo být už 3:1, Ondřej Dvořák ale ve vyložené šanci selhal.

V 65. minutě se povedlo odpovědět domácím. Krásnou střelou z úctyhodné vzdálenosti vyrovnal na 2:2 Milan Černý.

V 84. minutě obdržel druhou žlutou kartu, a tím pádem červenou, klecanský Patrik Zuskin, který se tak vykartoval na důležitý zápas v Chlumci.

Domácí kapitán Milan Černý mohl utkání v samotném závěru rozhodnout, únik na hostujícího brankáře Hrkala ale neproměnil.

Kosoř si tak s Klecany body rozdělila.

MSK Klecany
Jiří Kruťa: Remíza ve finále asi spravedlivá, zase ale budu brečet, že jsme to měli dotáhnout. Z Kosoře ale bod dobrý. Bohužel se nám však vykartoval Patrik Zuskin, který tak bude stát v tom těžkém utkání s Chlumcem.