6.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

8

Nové Strašecí zatím až na remízu s Kralupami v úvodním utkání sezony všechno prohrálo. Minulý týden navíc rozdílem třídy, kdy v Chlumci inkasovalo osm branek a podobným výsledkem skončilo i dnešní utkání s Kosoří...

Těsné vedení hostů

Zápas byl od samého začátku velice bojovný.

Favorizovaná Kosoř se dostala do vedení už po dvou minutách hry. Po průnikové přihrávce Slunéčka se trefil Jan Křemen.

Domácím se podařilo odpovědět. V 19. minutě srovnal na 1:1 Jan Šrédl.

Zhruba o deset minut později se ale hosté dostali znovu do vedení a znovu u toho byl Slunéčko, který chytrou přihrávkou uvolnil tentokrát Milana Černého a kosořský kapitán vsítil na 2:1.

Poměrně vyrovnaná a velice bojovná první půle skončila výsledkem 2:1 pro hostující celek.

Kosořská kanonáda

V úvodním dějství hráli domácí s Kosoří vyrovnanou partii, ve druhé půli však hosté rozjeli kanonádu a hrálo se už jen na jednu branku.

V 57. minutě zvýšil na 3:1 svým druhým gólem v utkání Jan Křemen.

Stejný muž zkompletoval o dvě minuty později hattrick a bylo to už 4:1.

Neuběhlo ani pět minut a mezi střelce utkání se zapsal i do té doby jen asistující Slunéčko a zvýšil tak na 5:1.

Další dvě branky ještě přidal Michal Nehoda, který tak stanovil konečný výsledek utkání na 7:1 pro Kosoř.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: První půli jsme odehráli dobře, bohužel jsme ale prohrávali 2:1. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že to otočíme. Bohužel jsme však dostali gól na 3:1, vzápětí na 4:1, a poté už jsme se položili.

Kosoř
Bronislav Šerák: První poločas byl bojovný z obou stran. Hodně soubojů, hodně faulů, takový soubojový fotbal. My jsme dali dva krásné góly po průnikových přihrávkách Slunéčka. Druhá půle už byla jednoznačně v naší režii, kdy do stavu 3:1 to ještě bylo koukatelné, od stavu 3:1 už to ale bylo na jednu branku.

Z. Hrnčíř [-] - D. Mašek [-] (46. P. Nováček [-] ) , M. Mžourek [-] (71. M. Krupička [-] ) , J. Gregor [-] , J. Sklenka [-] , M. Hartman [-] (77. O. Bačo [-] ) , M. Podzemský [-] , J. Mrázek [-] (64. D. Holub [-] ) , J. Šrédl [-] , J. Čech [-] , J. Paluba [-]

ŽK: 45. J. Čech - 39. M. Brož , 40. J. Novotný , 52. M. Nehoda , 56. J. Slunéčko .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Benák Petr - ŠMEJKAL Jiří, HOFFMANN František.