5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Utkání mezi Kosoří a Rakovníkem skončilo dělbou bodů

7

Na půdu Kosoře, která měla před zápasem na kontě šest bodů, přijel Rakovník. Ten zatím v nové sezoně bodoval jen jednou po výhře nad Dynamem Nelahozeves. Po dnešním, poměrně vyrovnaném utkání, si hosté z Rakovníka připsali stejně, jako jejich soupeř, bod.

Rychlé vedení domácích

Do utkání vstoupili výrazně lépe domácí, kteří se dostali do vedení už po pěti minutách hry. Po rychlé rozehrávce a zaváhání rakovnické defenzivy se prosadil kapitán Milan Černý. Kosoř tak vedla 1:0.

Zápas se poté vyrovnal, více šancí si ale stále vypracovávali domácí. Navýšení skóre se ale nekonalo.

Úvodní dějství tak skončilo za stavu 1:0 pro domácí fotbalisty.

Vyrovnání hostů

Do druhé půle hostující mužstvo zlepšilo svůj výkon a hnalo se za vyrovnáním.

Dvě slibně se rozvíjející akce vyrovnávací brankou neskončily.

V 73. minutě už se ale skóre měnilo. Po přihrávce Červeného vyrovnal na 1:1 Jiří Vydra.

Ve zbytku utkání se oba týmy snažily strhnout vítězstvi na svou stranu.

Ani jednomu z mužstev se to ale nepovedlo, a utkání mezi Kosoří a Rakovníkem tak skončilo 1:1.

SK Rakovník
Jiří Kučera: V první půli jsme byli takoví ustrašení, chyběla nám nabídka a špatně jsme dohrávali klíčové akce. O poločase jsme si něco řekli a ve druhé půli jsme více kombinovali. Poté se nám podařilo vyrovnat. Řekl bych, že za první poločas si zasloužili vyhrát domácí, za druhý asi my. Remíza je spravedlivá a myslím, že ji bereme oba dva.

SK Rakovník
R. Zach [-] - J. Sabo [-] , J. Vydra [-] (87. M. Rohla [-] ) , J. Šindler [-] , Z. Schwendt [-] (46. J. Mareš [-] ) , M. Valcha [-] (71. J. Holý [-] ) , J. Severin [-] , J. Červený [-] , T. Pucholt [-] , T. Itner [-] , T. Kotaska [-]

ŽK: 79. M. Nehoda - 57. J. Severin .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Orálek Kamil - BABÁK Jan, DRÁBEK Tomáš.