4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Gólové hody ovládla Cehnice!

15. P. Krejsa , 25. P. Krejsa , 38. J. Prokeš , 70. M. Martínek , 71. P. Krejsa , 74. O. Martínek (p.) , 75. J. Miklas - 1. F. Daniel , 28. J. Lukeš (p.) , 52. F. Daniel , 65. J. Hubáček , 79. M. Hojdekr
26

V neděli čekal doma hráče Cehnic zápas s týmem z Vlachova Březí. Domácí chtěli navázat na vítězství nad Juniorem v minulém kole a naopak Březí chtělo potvrdit výborný start do sezóny.

Zápas začal pro hosty skvěle. Už po 30 vteřinách se po křižném pasu od obránce prosadil Daniel. Poté ale hosté přestali hrát a koledovali si o vyrovnávací branku. Ta přišla v 15. minutě zásluhou kapitána Krejsy.  Ve 25. minutě dali domácí, znovu díky kapitánovi, gól už na 2-1. Z vedení se ale dlouho neradovali! Ve 28. minutě vyrovnal Lukeš. Domácí si ale vedení vrátili do poločasu zpět. Ve 38. minutě dalekonosnou ránou překonal hostujícího brankáře Prokeš. Divoký poločas skončil 3-2 pro domácí.

Hosté se po poločase hnali za vyrovnáním a dočkali se ho v 52. minutě, když se podruhé prosadil Daniel. V 65. minutě zahrávali hosté přímý kop, Kužvart našel hlavu Hubáčka a hosté vedli 4-3. Pak přišla domácí pětiminutovka! V 70. minutě vyrovnal Marek Martínek, za minutu otočil výsledek zápasu pro domácí Krejsa, který zkompletoval hattrick. V 74. minutě přidal šestý gól domácích Ondřej Martínek a skóre na 7-4 upravil v 75. minutě Miklas. Hosté už jen dokázali korigovat skóre v 79. minutě zásluhou Hojdekra, to ale nic nezměnilo na konečném výsledku. Domácí si připsali tři body za výhru 7-5.