2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Dražejov podruhé padl! Vlachovo Březí veze domů tři body

22

Netradičně při sobotním dopoledne se odehrálo v Dražejově utkání druhého kola 1.B třídy právě mezi domácím Dražejovem a hosty z Vlachova Březí. Nováček zaskočil po Junioru i druhý tým ze Strakonicka a odváží si tři body za výhru 3:0.

První poločas

Hosté už od první minuty měli lehčí převahu na míči a ve 26 . minutě se dostali do vedení. Po sólové akci se z levé strany prosadil Toncar. Hosté měli stále více ze hry a domácí hrozili z brejků, které nedokázali využít. Poločas skončil vedením hostů 1-0.

Druhý poločas

Druhý poločas začal úplně odlišně než první. Domácí hosty zatlačili, bohužel ale tlak nedokázali využít. Za jedinou větší šanci se dá považovat šance z rohového kopu, při které hosty zachránila tyč. Poté přišly kruté čtyři minuty z pohledu domácích. Nejprve v 65. minutě po centru z pravé strany dával branku Hojdekr. A v 69. z rohového kopu vrátil hlavou balón Martin Kukla před bránu a na 3:0 zvýšil ranou pod břevno Lukeš. Domácí už nenašli odpověď a hosté tak berou tři body za vítězství.

AUTOR: VÁCLAV PLACHTA