8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Chelčice si doma poradily s Bělčicemi

26

Zápas v Chelčicích sliboval velice zajímavý duel. Domácí chtěli odčinit porážku z půdy druhého nováčka z Vlachova Březí a hosté naopak vesele pokračovat ve vítězné sérii, ve které přidali další tři body v minulém kole za kontumační výhru nad Husincem.

Zápas začal mírnou převahou Chelčic, ale i hosté si tvořili své šance. Duel ale hodně ovlivnila situace z 27. minuty, ve které zatáhl hostující brankář Dražan za záchrannou brzdu a nemohl vidět nic jiného, než červenou kartu. Domácí dokázali přesilovku jednoho muže využít hned ve 33. minutě, když se prosadil Buzhdyhan. Domácí Chelčice tak vedly 1-0 po poločase.

Všechno, co si hosté o poločase v kabině řekli, vzalo za své už ve 49. minutě! Na 2-0 zvýšil z pohledu domácích kapitán Kouba. Bělčice ale nic nevzdávaly a dál bojovaly. Bohužel ale žádná jejich šance neskončila za zády brankáře Babického a tak druhá branka Kouby v 88. minutě už jen kosmeticky upravila výsledek na konečných 3-0 z pohledu Chelčic.