9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Malše Roudné veze body z Velešína

26

V 9. kole I. B třídy zajížděla rezerva malšanů na hřiště posledního FC Velešín, který po pádu z A třídy krční s nulou na kontě na dně tabulky.

Hostujicí tým byl od začátku lepším týmem, ale v zakončení se prosadil až na konci poločasu Patrik Červený. Zbytek šancí včetně penalty hostujicí celek neproměnil.

V druhém poločase pokračovala převaha hostí a Pavel Jusufi zvýšil na 0:2. Domácí tým snížil, když se trefil domácí střelec Stanislav Šálek. Hostujicí tým se zbytkem zápasu protrápil k výhře na kterou přidal ještě razítko Matyáš Bartoš.  Velešín tak zůstává stále bez bodu.

TJ Malše Roudné B
Michal Rybák, (trenér): „Do utkání jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si spoustu šancí, ale co neproměníme, to je neuvěřitelné. V první poločase jsme nedali penaltu, šli jsme třikrát sami na brankáře a nic. Potom se celý zápas trápíme a bojujeme o výsledek až do konce. Herně se nám vůbec nedaří, nehrajeme to, co bychom si představovali a co po hráčích chceme. Balon nám překáží, máme špatný první dotek, a to neproměňování šancí nás stojí hodně sil a bohužel také bodů.“