Olešnice doma nezaváhala

17. A. Ragaň , 34. B. Bahenský , 35. M. Koktavý , 63. A. Ragaň , 90. F. Bína (p.) - 6. J. Zedek , 48. V. Čuřík
27

Olešnice přivítala doma Boršov a tomu se zatím moc nedaří. Domácí tým tak byl favoritem a předpoklady potvrdil.

Zápas začal lépe pro Boršov a Jaroslav Zedek poslal hosty do vedení. Domácí tým si vytvořil tlak, ale brankář Polomčák odolával. Vyrovnání zařídil domácí Adrian Ragaň. Tlak domácích pokračoval a zlom zápasu přišel deset minut před koncem prvního poločasu, když se trefil Bohumír Bahenský a minutu na to Martin Koktavý. Domácí tým tak šel do kabin s vedením 3.1.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe Boršovu a Vojtěch Čuřík snížil na 2:3. Adrian Bagaň, ale zařídil další brankou klidné vedení domácích. Na konci zápasu ještě dostal domácí tým výhodu pokutového kopu a František Bína pečetil na 5:2.

V dalším kole jede Olešnice do Ledenic. Boršov přivítá Sedlec.

Počet diváků: 110. Rozhodčí: Zabilka Luboš - ŠPELINA Miloslav, VODIČKA Jiří.