8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Ledenice doma porazily Trhové Sviny B

32. M. Pytlík , 88. T. Maxa
27

Ledenice přivítaly na svém hřišti Trhové Sviny B a byly v tomto zápase favoritem.

Domácí tým hrál zodpovědně a během prvního poločasu se dostal do vedení brankou Martina Pytlíka. V prvním poločase padla pouze tato branka a tak byl domácí tým spokojenějši.

Hostujicí tým se snažil v druhém poločase stav minimálně vyrovnat, ale narážel na pozornou domácí obranu. Naopak Tomáš Maxa krátce před koncem uzavřel stav utkání na 2:0.

Ledenice jsou tak na třetím místě a další kolo je čeká lídr z Hrdějovic. Trhové Sviny B přivítají Zlatou Korunu.